Vila Arnau pochází z roku 1914 a nabízí ubytování v retro pokojích, ale k dispozici jsou i ty modernější. Vychutnáte si snídaně formou bufetu, dle varianty také servírované večeře a láhev vína. K dispozici je i menší wellness se saunou, vířivkou a lehátky. Na dosah budete mít Zoo Dvůr Králové, Stezku korunami stromů, Jánské Lázně s aquaparkem a také řadu ski areálů.

O ubytování

Vila Arnau se nachází v městečku Hostinné v Krkonoších. Dovolená v tomto oblasti vám nabízí opravdu rozmanitý program. V zimě to budete mít co by kamenem dohodil do několika lyžařských areálů, například do Jánských lázní (18 km) nebo Černého dolu (12,6 km). V okolí Hostinného je také celá řada běžkařských stezek.

Jánské lázně si bohatě užijete i v teplejších měsících, za návštěvu stojí především místní aquapark (18,7 km) nebo Stezka korunami stromů (16,5 km), zábavní park se 1 500 m dlouhou dřevěnou lávkou vedoucí lesem, 45 m vysokou věží a naučným centrem, kde se zabaví dospělí i děti. Pro rodiny bude skvělým cílem také oblíbená ZOO ve Dvoře Králové (19,4 km) se Safari parkem.

Milovníci historie a architektury si přijdou na své přímo v Hostinném, kde mohou navštívit například Františkánský klášter (600 m) nebo se pokochat historickými domy s podloubím. Oblíbeným výletním cílem potom bude Babiččino údolí (37 km), kde si budete připadat přímo jako v knize od Boženy Němcové. Podívat se můžete třeba na zámek Ratibořice nebo Staré Bělidlo.

Kde budete spát?

Ubytovaní budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji (16-20 m²) s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Součástí vybavení je i šatní skříň a rychlovarná konvice. Nechybí samozřejmě ani Wi-Fi připojení.

Některé pokoje nabízejí také možnost přistýlky, například pro dítě, popřípadě mají lednici nebo posezení.Vybrat si můžete mezi variantou Standard s modernějším nábytkem, nebo pokojem Retro s nábytkem v historickém stylu. Jinak je vybavení obou typů pokojů totožné.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani, která je klasicky ve formě bufetu. Na výběr budete mít z rozmanitých pokrmů, včetně různých druhů pečiva a jiných pochutin.

Na oběd můžete vyrazit do města, v dochozí vzdálenosti je celá řada restaurací, které se specializují na nejrůznější kuchyně. Mezi oblíbené patří například Local Buger place, Pizzeria Toscana u Chimiho nebo Pivnice U Bicana.

Večeři vám naservírují ve formě několikachodového menu v restauraci vily, laděné do prvorepublikového stylu. Její součástí je také bar, kde si po dobrém jídle můžete vychutnat sklenku vína nebo jiný oblíbený nápoj. Za hezkého počasí můžete posedět na venkovní terase.

Kde budete relaxovat?

Pro relaxaci nemusíte chodit daleko. Přímo v přízemí penzionu najdete malou wellness zónu, která sestává z parní nebo suché sauny, vířivky a odpočinkových lehátek.

Vila Arnau

Vila Arnau

Hostivínská 414 , Hostinné
Česká republika

+420 773 634 450

vilaarnau@email.cz

Check In
14:00 - 17:30
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
100 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
15 km
Sjezdovka
12 km

Tipy na výlet

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů KrkonošeTip na výlet

Krkonošská stezka korunami stromů je 45 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která vám umožní dech beroucí výhled na krásy Krkonošského národního parku. Na samotného vrcholku rozhledny budete mít okolní lesy jako na dlani. Zjistíte tak, jaký pocit zažívá bájný krkonošský duch Krakonoš. Kromě věže si můžete projít i 1 300 metrů dlouhou naučnou trasu lesem, který je bohatý na faunu i flóru. Stezka je v provozu celoročně a má otevřeno každý den, kromě 24. prosince.

Otevírací doba:

  • 1.1. - 28.2. a 1.11. - 31.12. denně od 9:30 do 16:00 hodin
  • 1.3. - 31.3. a 1.10. - 31.10. denně od 9:30 do 17:00 hodin
  • 1.4. - 31.5. denně od 9:30 do 18:00 hodin
  • 1.6. - 30.9. denně od 9:30 do 19:00 hodin

Vstupné:

  • 280 Kč/dospělí, 220 Kč/děti, 190 Kč/senioři a 750 Kč/rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti)
Více informací
Janské Lázně
Janské Lázně
Areál Mladé Buky
Areál Mladé Buky
Lyžařský areál Černý Důl
Lyžařský areál Černý Důl