Vydejte se na dovolenou do Jeseníků, kde je stále co dělat. Objevte Praděd, Šerák nebo Rejvíz. Máte rádi turistiku? Na dosah je hned několik krásných stezek. V útulném Hotelu Zlatý Chlum *** vás čekají snídaně formou bufetu, chutné večeře a welcome drink. V podzimní a zimní sezóně se těšte také na relaxaci v sauně a vířivce.

O ubytování

Vydejte se za krásami Jesenicka a ubytujte se v Hotelu Zlatý Chlum *** 3 minuty autem od krásného lázeňského města Jeseník. Navštivte v Jeseníku Priessniztovy léčebné lázně, projděte se po kolonádě či balneoparku až k Priessniztově hrobce či muzeu.

V Jeseníkách se nebudete nudit v žádném ročním období. V okolí najdete řadu výletních míst, ať už se jedná o města nebo vrcholy hor. Ze zajímavých míst můžeme doporučit Adrenalin park Jeseník (2,9 km) či sjezdovku Miroslav (10 km). Další oblíbené ski areály najdete v Ostružné (20 km), v Bělé pod Praděden (14 km) či na Velkém Klínovci (20 km).

Kde budete spát?

Hotel nabízí prakticky zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou. Pro nejmenší je možnost zapůjčení dětské postýlky.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci ochutnáte zejména tradiční české pokrmy, ale i lahůdky ze zahraničí včetně rybích specialit. Součástí restaurace je dětský koutek a hotel umožňuje i zapůjčení dětské židle. Na nabídku kvalitních vín se můžete těšit v hotelové vinárně.

Kde budete relaxovat?

Hostům je dále k dispozici sauna s odpočívárnou a fitness.

Hotel Zlatý Chlum ***

Hotel Zlatý Chlum ***

Jánského 7 , Česká Ves
Česká republika

+420 584 492 911

info@hotel-zlatychlum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
11 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
6 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava
Jesenické koupaliště a wellness
Jesenické koupaliště a wellness