Vydejte se do Mariánských Lázní. Čeká vás lahodná polopenze a nádherné ubytování ve Schlosshotelu Marienbad *** kousek od kolonády. U balíčku Relax se těšte také na proceduru dle vašeho výběru každý den. Zvolíte si parafín, koupel či lava therm?

Věděli jste, že...?

Budova hotelu je renovovaná, ale šetrně, tak aby se zachovalo její kouzlo a historický styl. Majiteli hotelu je chorvatská rodina, která s sebou přinesla unikátní chorvatskou kulturu, kterou se snaží dodržovat i u nás v Česku.


O ubytování

Schlosshotelu Marienbad *** se nachází v Mariánských Lázních v budově postavené v roce 1993 v klasicistním stylu tak, aby zapadala do lázeňského města. Hlavní kolonáda se Zpívající fontánou je vzdálena jen 4 km. V malebném centru města ochutnáte i blahodárnou termální vodu, například z Rudolfova a Křížového pramene. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (6 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Příjemnou procházkou dojdete i ke zřícenině hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v příjemném dvoulůžkovém pokoji typu Standard vybaveném televizí, lednicí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Za příplatek je možné zajistit prostornější pokoj Superior s balkónem či terasou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové Restauraci Balkaneros se zahradní terasou si pochutnáte na balkánských i mezinárodních specialitách. Každé ráno se o blaho vašich chuťových pohárků postará pestrá bufetová snídaně. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se podávají servírované tříchodové večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.

Schlosshotel Marienbad ***

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132 , Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+420 734 449 731

reservation@schlosshotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
3,8 km
Zastávka
40 m
Sjezdovka
8 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Sklárna Moser
Sklárna Moser
Park Boheminium
Park Boheminium
Františkovy Lázně
Františkovy Lázně