Schlosshotel Marienbad ***

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132, Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Na veřejném parkovišti zdarma, nebo 75 Kč/noc v areálu hotelu

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
3,8 km
Zastávka
40 m
Sjezdovka
8 km

O ubytování

Schlosshotelu Marienbad *** se nachází v Mariánských Lázních v budově postavené v roce 1993 v klasicistním stylu tak, aby zapadala do lázeňského města. Hlavní kolonáda se Zpívající fontánou je vzdálena jen 4 km. V malebném centru města ochutnáte i blahodárnou termální vodu, například z Rudolfova a Křížového pramene. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (6 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Příjemnou procházkou dojdete i ke zřícenině hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Standard poskytuje komfortní ubytování a vybavení v podobě manželské king size postele, televize, WiFi připojení a minibaru. Součástí je také vlastní koupelna a balkon.

Dvoulůžkový pokoj Standard s balkonem poskytuje komfortní ubytování a vybavení v podobě manželské king size postele, televize, WiFi připojení a minibaru.

Třílůžkový pokoj pokoj s vanou je vybaven vkusným nábytkem. Kromě king size postele a jedné přistýlky v něm najdete televizi, WiFi připojení, minibar a samozřejmě také vlastní koupelnu s vanou.

Čtyřlůžkový pokoj pokoj s vanou je vybaven stylovým nábytkem. Kromě king size postele a dvou jednolůžkových přistýlek v něm najdete televizi, WiFi připojení, minibar a samozřejmě také vlastní koupelnu s vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové Restauraci Balkaneros se zahradní terasou si pochutnáte na balkánských i mezinárodních specialitách. Každé ráno se o blaho vašich chuťových pohárků postará pestrá bufetová snídaně. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se podávají servírované tříchodové večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.