• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohodlné ubytování jako na zámku

Zámecký hotel Schlosshotel Mariánské Lázně byl postaven v roce 1993 v klasicistním stylu, aby zapadal do celkové nálady lázeňského města a nedaleké kolonády.

Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením se sprchovým koutem, SAT TV, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem. Některé pokoje mají navíc vanu a balkón.

Za stravou se vydáte každé ráno a večer do prostorné restaurace. U snídaně vás čeká teplý a studený raut, fit koutek, ovoce, káva, čaj a další dobroty. Večeři si vyberete z pěti možností.

Léčebné a lázeňské procedury

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Leona V.)

Čekala jsem pobyt na zámku - i fotografie tomu napovídaly. Bylo to jinak, ale nelituji. Jídlo dobré. Pokoje čisté. Procedury jsem sice také čekala jiné, ale víkendy asi nezvládají. Žádná stížnost - majitel i personál se snaží a jsou milí.

Vynikající (Jana K.)

Hotel krásný, jídlo výborné, kvalitní italské víno personál velmi ochotný výlety Chlum Svaté Maří, Sokolov, Kynšperk, Mariánské Lázně služby wellness velmi dobré, až na pivní lázně, které nedosahovaly kvality námi již absolvovaných (Rožnov pod Radhoštěm, Pivovar Klášter)

Dobré (Sarka H.)

Hotel má své nejlepší dny za sebou, nutné by potřeboval rekonstrukci. Jinak personál hotelu byl velice milý a vstřícný, hotel je v klidně lokalitě kousek od Mariánských Lázní, ideální pro výlety po okolí. Wellness nás nenadchlo, i systém, kdy si klient sám musí zajistit termín 2. den ráno po příjezdu, tudíž na něj nezbyde moc termínu a wellness nebylo nijak flexibilní, nám narušilo celý program a z návštěvy Karlových Varu jsme se museli kvůli masáží vracet na hotel, abychom tam zase odpoledne jeli. Kdybychom věděli předem, že kvalita bude takový jaká byla, radši bychom wellness oželeli.