Schlosshotel Marienbad ***

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132, Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+420 734 449 731

reservation@schlosshotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
3,8 km
Zastávka
40 m
Sjezdovka
8 km

O ubytování

Schlosshotelu Marienbad *** se nachází v Mariánských Lázních v budově postavené v roce 1993 v klasicistním stylu tak, aby zapadala do lázeňského města. Hlavní kolonáda se Zpívající fontánou je vzdálena jen 4 km. V malebném centru města ochutnáte i blahodárnou termální vodu, například z Rudolfova a Křížového pramene. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (6 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Příjemnou procházkou dojdete i ke zřícenině hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v příjemném dvoulůžkovém pokoji typu Standard vybaveném televizí, lednicí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Za příplatek je možné zajistit prostornější pokoj Superior s balkónem či terasou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové Restauraci Balkaneros se zahradní terasou si pochutnáte na balkánských i mezinárodních specialitách. Každé ráno se o blaho vašich chuťových pohárků postará pestrá bufetová snídaně. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se podávají servírované tříchodové večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.