Dovolená v Hotelu Sázavský ostrov *** v Sázavě je šitá přímo na míru milovníkům odpočinku a přírody. Na pobytu vás čeká ubytování v komfortním pokoji, polopenze složená ze snídaní formou bufetu a večeří o dvou chodech. V ceně je také zapůjčení koloběžek a pramice, anebo vstupenka do Sázavského kláštera a Huti František. Děti do 5 let mají pobyt zdarma a čeká tu na ně parádní dětské hřiště a minizoo.

O ubytování

Hotel Sázavský ostrov *** je zasazený do krásné přírody středního Posázaví ve městě Sázava. Ta leží jen 45 km od Prahy v blízkosti dálnice D1. Vedle hotelu se nachází také kemp s pestrým sportovním i relaxačním vyžitím pro všechny věkové kategorie. Hned u areálu protéká řeka Sázava. Ta vám dotvoří nádherné prostředí pro procházky touto malebnou krajinou, ať už přijedete v létě, anebo v zimě. Mezi zajímavosti v okolí se řadí například Muzeum sklářského umění (400 m), Klášter Sázava (1,2 km) nebo Hradiště Černé Budy na Krkavčích skálách (1,2 km).

Kde budete spát?

V hotelu na vás čekají pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. V každém pokoji je také plochá LCD televize, WiFi připojení a postel s kvalitní matrací. K dispozici jsou i větší rodinné pokoje.

Na čem si pochutnáte?

Vychutnejte si bohaté snídaně formou bufetu a večeře. V areálu hotelu je vám k dispozici stylová restaurace Sázavská taverna, kde si můžete posedět u otevřeného ohniště. Druhá hotelová restaurace, Vagón, nabízí sezení na zastřešené terase.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží infrasauna, a pokud se chcete protáhnout, zavítejte do posilovny.

Cestujete s dětmi?

Děti jistě nadchne venkovní hřiště s prolézačkami, houpačkami a pirátskou lodí a také kočičky a kozy, se kterými se mohou pomazlit.

Hotel Sázavský ostrov ***

Hotel Sázavský ostrov ***

Poznaňská 297 , Sázava
Česká republika

+420 702 030 263

ubytovani@kempsazava.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc - Domácí mazlíček za poplatek 150-250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Sázavský kláštěr

Sázavský kláštěrTip na výlet

Sázavský klášter byl v 18. století přestavěn na zámek. Jedná se o půvabné historické místo spjaté s dějinami Slovanů. V 11. století klášter založil svatý Prokop. Ve své době se místo stalo centrem slovanské liturgie. Navštívit zde můžete výstavu, která vám přiblíží historii kláštera. Sázavský klášter je chráněn jako národní kulturní památka.Areál kláštera se skládá ze dvou přiléhajících částí. V severní části stáli původní první stavby kláštera. V jižní části najdete postupně přestavované budovy kláštera a fary.

Více informací
Centrum sklářského umění v Sázavě
Centrum sklářského umění v Sázavě
Hrad Lipnice
Hrad Lipnice
Průhonický zámek a park
Průhonický zámek a park