Uprostřed karlovarské lázeňské přírody a jen kousek od tří překrásných kolonád, právě tam najdete Hotel St. Michael ***. Užijte si komfortní ubytování, bufetové snídaně, relaxaci na venkovní terase ve vířivce či klasickou masáž a především možnost bohatého vyžití v okolí hotelu. Čeká na vás také láhev Prosecca a ovocná mísa na přivítanou.

O ubytování

Hotel St. Michael *** se nachází uprostřed krásné lázeňské přírody v údolí řeky Teplá a zároveň jen kousek od vyhlášených karlovarských kolonád s léčivými prameny. Vydejte se na procházku kolem řeky Teplá. Trasa vede k tenisovým kurtům, ke Královské galerii a karlovarským kolonádám (cca 4,3 km) s léčivými minerálními prameny. V lesích lze v oboře pozorovat daňky, jeleny i divočáky. Okolí je také ideální pro jízdu na kole, na koni, golf i lyžování. Přímo před hotelem najdete autobusovou zastávku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 22 dvoulůžkových pokojů s TV, WiFi připojením, vlastní koupelnou se sprchou a fénem. Z většiny pokojů je výhled na lázeňské lesy.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně, na kterých si ve formě bufetu pochutnáte každé ráno přímo v hotelové restauraci. K dispozici vám bude i bar.

Kde budete relaxovat?

V Hotelu St. Michael *** si pak po celém dni skvěle odpočinete ve vířivce na venkovní terase nebo při klasické masáži.

Hotel St. Michael ***

Hamerská 74/27 , Březová u Karlových Varů
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Možnost procedur
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
50 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera