V Hotelu S-centrum Benešov *** si užijete sportovní aktivity jako stolní tenis, badminton či minigolf, ale také vstup do venkovního bazénu, dále do posilovny s kardiozónou i bohatou polopenzi. Navíc vás čeká také bowling a sleva na wellness centrum.

O ubytování

Hotel S-centrum Benešov *** najdete v Posázaví ve městě Benešov jen 4 km od zámku a zámeckého parku Konopiště a 35 km od Prahy. A kam se ještě vydat? Na zámky Jemniště a Vlašim, k hradu Český Šternberk, na vrch hory Blaník a rozhlednu Špulka.

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích, ve kterých nechybí televize, rádio, WiFi ani vlastní koupelna. Na výběr jsou dvou a třílůžkové pokoje, ale i rodinné pokoje se čtyřmi až pěti lůžky a dvěma oddělenými ložnicemi.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece na dubové dříví. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 20 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník.

Kde budete relaxovat?

Odpočinek vám bezpochyby zajistí relaxační zóna s vířivkou, saunou a párou se solnou tryskou a hvězdným nebem. V létě je k dispozici venkovní bazén. Objednat si můžete také příjemné masáže, které provádí certifikovaní maséři.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek i dětské židličky. Na recepci vám rádi zapůjčí společenské hry či omalovánky, k dispozici je i dětská postýlka.

S-centrum Benešov ***

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215 , Benešov
Česká republika

+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
34 km

Tipy na výlet

Zámek Konopiště

Zámek KonopištěTip na výlet

Původně hrad ze 13. století, dnes úchvatný zámek v pseudohistorickém romantickém hradním stylu. To je zámek Konopiště. Právě současnou nezaměnitelnou podobu dostal zámek na přelomu 19. a 20. století, kdy byl jeho vlastníkem sám následník rakouského trůnu František Ferdinand d'Este. V prohlídkových okruzích si zde dnes prohlédnete třeba honosné salony, soukromé pokoje císařské rodiny nebo Loveckou trasu s mnoha expozicemi.

Prohlídkové okruhy

  • Salony jižního křídla zámku
  • Salony severního křídla zámku
  • Soukromé pokoje rodiny Františka Ferdinanda d'Este
  • Lovecká trasa
  • Gotické sklepení

K zámku patří krásná Růžová zahrada se skleníky, kam se vydejte na romantickou procházku mezi růžemi a pávy. Na východní straně zámku vás překvapí zámecký medvěd, kterého zde chovají v místě bývalého příkopu.

Více informací
Benešov
Benešov
Zámek Jemniště
Zámek Jemniště
Praha
Praha