Vydejte se do Mariánských Lázní. Čeká vás balíček až 3 procedur, lahodná polopenze a nádherné ubytování ve Schlosshotelu Marienbad *** kousek od kolonády v kouzelných Mariánských Lázních. Při pobytu na více nocí navíc dostanete vstupenku na 1 hodinu do bazénu.

Věděli jste, že...?

Budova hotelu je renovovaná, ale šetrně, tak aby se zachovalo její kouzlo a historický styl. Majiteli hotelu je chorvatská rodina, která s sebou přinesla unikátní chorvatskou kulturu, kterou se snaží dodržovat i u nás v Česku.


O ubytování

Schlosshotelu Marienbad *** se nachází v Mariánských Lázních v budově postavené v roce 1993 v klasicistním stylu tak, aby zapadala do lázeňského města. Hlavní kolonáda se Zpívající fontánou je vzdálena jen 4 km. V malebném centru města ochutnáte i blahodárnou termální vodu, například z Rudolfova a Křížového pramene. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (6 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Příjemnou procházkou dojdete i ke zřícenině hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v příjemném dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí, lednicí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou. Za příplatek je možné zajistit pokoj s balkonem či vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové Restauraci Balkaneros se zahradní terasou si pochutnáte na balkánských i mezinárodních specialitách. Každé ráno se o blaho vašich chuťových pohárků postará pestrá bufetová snídaně. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se podávají servírované tříchodové večeře s možností výběru z menu.

Kde budete relaxovat?

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.

Schlosshotel Marienbad ***

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132 , Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+420 734 449 731

reservation@schlosshotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,4 km
Vzdálenost od lázní
3,8 km
Zastávka
40 m
Sjezdovka
8 km