Jeseníky jsou krásná oblast plná turistických stezek a dalších lákadel. Ubytujte se přímo v obci Jeseník v Cyklohotelu Starý mlýn *** a užijte si polopenzi, relaxaci v privátní sauně i sekt s mísou ovoce na pokoji.

O ubytování

Hotel Starý Mlýn *** najdete v Dětřichově, v samém srdci Jesenicka v obklopení kopců a lesů. přibližně tři kilometry od centra města Jeseník.

Kde budete spát?

Čeká zde na vás jeden z 16 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 36 lůžek. Součástí každého pokoje je **WiFi připojení, samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a lednicí. Apartmány jsou navíc doplněny kávovým či čajovým setem a balkónem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí tradiční i netradiční jídla včetně různých sezónních pokrmů. V létě na vás čeká víkend plný dobrot připravovaných na venkovním grilu.

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je i wellness s finskou saunou pro 10 osob.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelového areálu je rozlehlá oplocená zahrada s dětským hřištěm, kde se nachází trampolína, pískoviště se slunečníkem, dřevěný hrad a skluzavka.

Cyklohotel Starý Mlýn ***

K Vodě 15, Jeseník - Dětřichov
Česká republika

+420 778 424 545

info@cyklohotelstarymlyn.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
100 m
Sjezdovka
4,4 km