Jeseníky jsou krásná oblast plná turistických stezek a dalších lákadel. Ubytujte se přímo v obci Jeseník v Cyklohotelu Starý mlýn *** a užijte si polopenzi, relaxaci v privátní sauně i sekt s mísou ovoce na pokoji.

O ubytování

Hotel Starý Mlýn *** najdete v Dětřichově, v samém srdci Jesenicka v obklopení kopců a lesů. přibližně tři kilometry od centra města Jeseník.

Kde budete spát?

Čeká zde na vás jeden z 16 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 36 lůžek. Součástí každého pokoje je **WiFi připojení, samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a lednicí. Apartmány jsou navíc doplněny kávovým či čajovým setem a balkónem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí tradiční i netradiční jídla včetně různých sezónních pokrmů. V létě na vás čeká víkend plný dobrot připravovaných na venkovním grilu.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je i wellness s finskou saunou pro 10 osob.

Cestujete s dětmi?

Součástí hotelového areálu je rozlehlá oplocená zahrada s dětským hřištěm, kde se nachází trampolína, pískoviště se slunečníkem, dřevěný hrad a skluzavka.

Cyklohotel Starý Mlýn ***

K Vodě 15 , Jeseník - Dětřichov
Česká republika

+420 778 424 545

info@cyklohotelstarymlyn.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
100 m
Sjezdovka
4,4 km

Tipy na výlet

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Priessnitzovy lázně Jeseník
Priessnitzova hrobka
Rozhledna Zlatý Chlum