Ubytujte se na Vysočině přímo v největším českém zábavním komplexu, ať stihnete navštívit a vyzkoušet všechny atrakce. Resort Šikland zabaví malé i velké a těšit se tu můžete na pohodlné ubytování, chutnou polopenzi a na neomezený vstup do zábavného Šiklova mlýna.

O ubytování

Hotelový resort Šikland se nachází ve vysočinské obci Zvole nad Pernštejnem a je součástí komplexu zábavních areálů Šikland. Všechny zážitky budete mít jen pár kroků vzdálené. Srdcem areálu je Šiklův mlýn, westernové městečko ležící v údolí řeky Bobrůvky. Na každém kroku na vás bude dýchat jedinečná atmosféra divokého západu. Najdete zde salony, kavárny, herny, úřad šerifa s vězením, ZOO, indiánskou vesnici a mnoho dalšího. Jen pár kroků od městečka leží přírodní koupaliště s tobogánem, které vás skvěle osvěží během horkých dní. Pro milovníky adrenalinu je zde offroad a military zóna s dráhou pro čtyřkolky i bojová vozidla. Celý areál si zde můžete prohlédnout z rozhledny. Pokud se vy či vaše děti rádi bojíte, zavítejte do strašidelného zámku Draxmoor v historické budově ze 17. století. Na návštěníky zde čeká 3D kino, strašidelný výtah, zámecké nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách i skákací hrad.

Kde budete spát?

Těšte se na komfortní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s moderním nábytkem a nadčasovým designem. Vyspíte se na pohodlné posteli s vysokou matrací. K vybavení pokoje dále patří LCD televize, WiFi připojení, trezor, minibar a vlastní koupelna se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Na bohatý program každého dne plného zábavy se ráno posilníte snídaní ve formě bufetu. Ve všech areálech si pak stačí podle vlastní chuti vybrat z bohaté nabídky restaurací, barů a rychlých občerstvení. Najdete zde například mexickou restauraci, pizzerii, cukrárny, kavárny a mnoho dalšího. Je zaručeno, že uspokojeny budou i ty nejmlsnější jazýčky.

Kde budete relaxovat?

Po dni plném aktivit není nic lepšího než si odpočinout v sauně nebo ve vířivce. Den si můžete zpříjemnit také masáží.

Cestujete s dětmi?

Na děti čeká opravdu nekonečné množství zábavy od sportovních aktivit přes skákací hrad, rýžování zlata, jízdu vláčkem, lukostřelbu až po jízdu na koni či zvířátka v zoologické zahradě. V přírodním amfiteátru a na náměstí westernového městečka jsou každý den k vidění divadelní představení, westernová a taneční vystoupení či noční ohňová show.

Hotelový Resort Šikland

Zvole 49 , Zvole, okres Žďár nad Sázavou
Česká republika

+420 602 750 130

info@sikland.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 100 - 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,8 km

Tipy na výlet

Šiklův Mlýn Tip na výlet

Nedaleko obce Zvole u Bystřice nad Pernštejnem se nachází Westernového městečka Šiklův Mlýn - největší přírodní zábavní areál v České republice. V areálu na vás čeká celodenní program ve westernovém městečku, relax v aquaparku, zvířátka v zooparku a spousta dalších zážitků na připravených atrakcích. Pravidelně se zde koná velká westernová show, kde uvidíte ukázky jízdy na koni, mnoho kaskadérských a pyrotechnických efektů a dalších scének z pravého westernu.

Otevírací doba:

  • 1.7. - 31.8. denně nonstop
  • 1.9. - 30.6. otevřeno pouze pro konání akcí

Vstupné:

  • PO: 150 Kč/dospělí a dítě nad 100 cm, dítě do 100 cm a senioři nad 75 let zdarma
  • ÚT, ČT, SO: 330 Kč/dospělí, 260 Kč/dítě nad 100 cm, dítě do 100 cm a senioři nad 75 let zdarma
  • ST, PÁ, NE: 280 Kč/dospělí, 220 Kč/dítě nad 100 cm, dítě do 100 cm a senioři nad 75 let zdarma
Více informací
Strašidelný zámek Draxmoor
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Zoo Jihlava