Prostředí Jeseníků je balzámem na duši samo o sobě. Ještě větší odpočinek pro tělo i duši se z toho stane po spojení s ubytováním ve 4* Wellness Hotelu Peras. Užijte si zde relax, jak se patří - díky neomezenému vstupu do bazénu i fitness, bohatým bufetovým snídaním a případně i tříchodovým večeřím, odpolednímu dezertu a mnoho výletních cílů v okolí.

O ubytování

Jeseníky skýtají mnoho krás a jednou z nich je bezpochyby také Wellness Hotel Peras ****. Najdete jej v místě s prokazatelně nejčistějším ovzduším ve střední Evropě, a to v obci Ludvíkov, mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Už to napovídá, že zde bude spousta výletních cílů - jedním z nich je přímo Karlova Studánka (4,4 km), kde najdete parádní lázně. Pokud vás láká výlet do přírody, vydejte se třeba naučnou stezkou Bílá Opava až k samotným vodopádům (10 km) anebo na samotný Praděd (15 km). V zimě nechybí ani množství skiareálů, přičemž nebližší lyžařský vlek najdete už 650 metrů od hotelu.

Kde budete spát?

V tomto čtyřhvězdičkovém hotelu se dočkáte krásného ubytování v jednom ze 14 pokojů či apartmánů. V každém z nich vám poslouží mimo kvalitní postele také satelitní LCD TV, WiFi připojení, trezor, minibar, telefon, kávový a čajový servis a vlastní koupelna s WC, sprchou a fénem.

Součástí několika pokojů je také balkón a do většiny z nich lze přidat přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se dočkáte tradičních českých pokrmů i jídel mezinárodní kuchyně, kdy celé menu je postaveno na kvalitních a pečlivě vybíraných surovinách. Lokální speciality pro vás připravujeme z regionálních surovin. V létě si můžete pochoutky užít také na terase.

Kde budete relaxovat?

Krásné prostředí hotelového wellness centra vám nabídne tři druhy saun, vířivku, vnitřní bazén i široký výběr masáží a tělových rituálů. V teplých měsících vás potěší také přírodní koupací jezírko s průzračně čistou vodou.

Cestujete s dětmi?

Dětem zde krásně poslouží venkovní hřiště.

Něco navíc

A to stále není vše. Během svého pobytu využívejte fitness s cyklotrenažéry, běžeckými pásy, žebřinami a dalším vybavením dle libosti. Dále si můžete za dodatečný poplatek pronajmout venkovní tenisový a squashový kurt, vnitřní boulderovou stěnu, přírodní lezeckou stěnu s 5 cestami nebo zapůjčit jízdní kola či elektrokola s přilbami, nordic-walkingové hole, horolezecké vybavení a také tenisové či squashové rakety.

Wellness Hotel Peras ****

Wellness Hotel Peras ****

Ludvíkov 35 , Ludvíkov
Česká republika

+420 607 968 222

info@peras.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,1 km
Aquapark
30 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava
Bobová dráha Vrbno pod Pradědem
Bobová dráha Vrbno pod Pradědem