V Hotelu S-centrum Benešov *** si užijete bohatou polopenzi, sportovní aktivity jako kulečník či stolní tenis, relaxaci ve vířivce či finské sauně, neomezený vstup do posilovny s kardiozónou. Navíc dostanete 20% slevu na finskou saunu a parní saunu se solnou tryskou.

Zámek Konopiště Tip na výlet

Původně hrad ze 13. století, dnes úchvatný zámek v pseudohistorickém romantickém hradním stylu. To je zámek Konopiště. Právě současnou nezaměnitelnou podobu dostal zámek na přelomu 19. a 20. století, kdy byl jeho vlastníkem sám následník rakouského trůnu František Ferdinand d'Este. V prohlídkových okruzích si zde dnes prohlédnete třeba honosné salony, soukromé pokoje císařské rodiny nebo Loveckou trasu s mnoha expozicemi.

Prohlídkové okruhy

  • Salony jižního křídla zámku
  • Salony severního křídla zámku
  • Soukromé pokoje rodiny Františka Ferdinanda d'Este
  • Lovecká trasa
  • Gotické sklepení

K zámku patří krásná Růžová zahrada se skleníky, kam se vydejte na romantickou procházku mezi růžemi a pávy. Na východní straně zámku vás překvapí zámecký medvěd, kterého zde chovají v místě bývalého příkopu.

Více informací

Aktivní dovolená blízko Prahy

Vydejte se strávit dovolenou do klidného hotelu S-centrum *** v Benešově u Prahy. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžových a třílůžkových pokojích, ve kterých nechybí televize, rádio ani vlastní sociální zařízení. Na výběr jsou také rodinné pokoje se čtyřmi až pěti lůžky a dvěma oddělenými ložnicemi.

Ve stylové hotelové restauraci Grosso, která se specializuje na italskou kuchyni, se můžete těšit na domácí těstoviny nebo pizzu přímo z pece na dubové dříví. V rámci polopenze na vás čekají výborné snídaně formou bufetu, zatímco k večeři máte na výběr až z 20 jídel a jako zakončení výborný domácí moučník. Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek.

Skvělé fitness i relaxační zóna

V hotelu S-centrum *** si vybere každý. Odpočinek vám bezpochyby zajistí relaxační zóna s vířivkou, saunou a párou se solnou tryskou a hvězdným nebem. Objednat si můžete také příjemné masáže, které provádí certifikovaní maséři.

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně, jste na správném místě, protože sportovní areál hotelu nabízí největší vyžití v regionu. Je vybaven 7 tenisovými kurty (3 nové venkovní antukové kurty, 2 venkovní kurty s kobercem a 2 vnitřními kurty v hale). Tenisovou halu lze přizpůsobit ke hře badmintonu (až 4 hřiště) nebo stolního tenisu.

Dále si můžete zahrát bowling, stolní tenis, beach volejbal, nohejbal, volejbal, fotbal, badminton, kulečník či petanque. Neomezeně je vám k dispozici skvěle vybavené fitness s kardiozónou a také osvěžující venkovní bazén.

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215, Benešov
Česká republika

+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
34 km