Lákají vás hory, ale chcete také relaxovat? Užijte si pobyt v Penzionu Vápenka, kde máte k dispozici také vstup do wellness s vířivkou a saunou. Stravování je formou polopenze.

Krkonošský národní park Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací

Penzion v krásné přírodě a s wellness

Penzion Vápenka je klidné místo k relaxaci v jednom z nejzachovalejších údolí Krkonoš - Horním Maršově. Pobyt zde si užijete ve dvou, s celou rodinou i s pejsky, kteří jsou vítaní a je jim k dispozici rozlehlá zahrada.

Ubytovaní budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zaířzením a WiFi připojením.

Ráno vás čekají snídaně formou bufetu, kde mimo jiné najdete i čerstvě upečené domácí housky. Další pokrmy ochutnáte v rámci večeří, které si kromě prvního večera vyberete ze dvou jídel.

Skvěle se zrelaxujete díky vstupu do wellness v penzionu. K dispozici je velká vířivka a finská sauna, která prospěje vaší imunitě. Odpočívat můžete v prostorách wellness i jen tak na lehátku.

K dispozici je dále plně vybavená herna s hračkami pro nejmenší a fotbálkem a kulečníkem pro větší návštěvníky.

Turistika v Krkonošském národním parku

Svaly si protáhnete buď jízdou na kole, nebo procházkami po krásách Krkonoš. Rozhodně je co obdivovat. Podniknete výlet do Malé Úpy, na Sněžku nebo do Peci pod Sněžkou, kde vás zabaví třeba Relaxpark s lanovými atrakcemi. Blízko je to i do polských Krkonoš, které ukrývají nádherné vodopády a horská plesa.

Penzion Vápenka

Horní Albeřice 13, Horní Maršov
Česká republika

+420 702 152 060

info@penzionvapenka.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
5 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet