Lákají vás hory, ale chcete také relaxovat? Užijte si pobyt v Penzionu Vápenka, kde máte k dispozici také vstup do wellness s vířivkou a saunou. Stravování je formou polopenze.

Penzion v krásné přírodě a s wellness

Penzion Vápenka je klidné místo k relaxaci v jednom z nejzachovalejších údolí Krkonoš - Horním Maršově. Pobyt zde si užijete ve dvou, s celou rodinou i s pejsky, kteří jsou vítaní a je jim k dispozici rozlehlá zahrada.

Ubytovaní budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zaířzením a WiFi připojením.

Ráno vás čekají snídaně formou bufetu, kde mimo jiné najdete i čerstvě upečené domácí housky. Další pokrmy ochutnáte v rámci večeří, které si kromě prvního večera vyberete ze dvou jídel.

Skvěle se zrelaxujete díky vstupu do wellness v penzionu. K dispozici je velká vířivka a finská sauna, která prospěje vaší imunitě. Odpočívat můžete v prostorách wellness i jen tak na lehátku.

K dispozici je dále plně vybavená herna s hračkami pro nejmenší a fotbálkem a kulečníkem pro větší návštěvníky.

Turistika v Krkonošském národním parku

Svaly si protáhnete buď jízdou na kole, nebo procházkami po krásách Krkonoš. Rozhodně je co obdivovat. Podniknete výlet do Malé Úpy, na Sněžku nebo do Peci pod Sněžkou, kde vás zabaví třeba Relaxpark s lanovými atrakcemi. Blízko je to i do polských Krkonoš, které ukrývají nádherné vodopády a horská plesa.

Tipy na výlet

Ski resort Černá hora - Janské Lázně

Ski areál v Jánských Lázní je součástí největšího ski resortu v Česku a za pomoci rolby Skitour můžete přejet přímo do areálu Pece pod Sněžkou, kde vám také platí skipas. Čeká zde na vás jediná osmimístná kabinková lanovka v ČR a sjezdové tratě všech obtížností. Okolí nabízí také mnoho kilometrů upravovaných bežeckých tratí nebo unikátní 3,5 km dlouhou sáňkařskou dráhu.

Ski resort Černá Hora - Pec

Užijte si největší lyžařský resort na českých horách, který se svými 41 km nemá konkurenci. Lyžařský areál v Peci pod Snežkou vám nabídne 12 km sjezdovek a navíc je speciální rolbou SkiTour přímo propojen s Janskými Lázněmi, kde můžete využít jednotný skipas. Díky rozmanitosti jednotlivých sjezdovek si zde přijde na své opravdu každý. Těšit se můžete také na funpark, největší snowpark i nejdelší večerní lyžování v Česku.

Snowtubing park Špindlerův Mlýn

200 metrů dlouhé sněhové koryto, zdravá dávka adrenalinu a vy - to je Snowtubing park ve Špindlerově Mlýně. Pokud jste již unavení z lyžování a běžkování, můžete vyzkoušet tuto skvělou zimní zábavu pro celou rodinu. Jedna jízda vás vyjde na 30 Kč, pokud se vám zážitek zalíbí, můžete si jich koupit rovnou deset za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Snowtubing díky kvalitnímu osvětlení funguje i ve večerních hodinách.

Penzion Vápenka

Horní Albeřice 13, Horní Maršov
Česká republika

+420 702 152 060

info@penzionvapenka.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,27/5
Celkem 11 hodnocení