Chcete si užít aktivní dovolenou plnou turistiky a cyklistiky v krásné přírodě? Vyrazte do Krušných hor a ubytujte se v Hotelu Boží Dar - Excalibur ***, v ceně máte také polopenzi, vstup do muzea, zapůjčení map a úschovnu nebo servis kol.

Boží Dar ve stylovém zrekonstruovaném hotelu

Hotel Boží Dar - Excalibur *** vás přivítá v samotném srdci Krušných hor. Celý hotel byl v nedávné době rekonstruován, aby pokoje i restaurační část vyhovovaly požadavkům i těch nejnáročnějších hostů.

Hotel nabízí ubytování celkem v 15 pokojích a 2 apartmánech, Pokoje jsou vybavené TV a koupelnou se sprchou a WC.

Polopenzi si vychutnáte ve stylové restauraci Excalibur, kterou zdobí uctihodná sbírka historických zbraní, snad dokonce i meč Excalibur. Na jídelním lístku najdete široký výběr tradičních českých jídel i pokrmy mezinárodní kuchyně.

V okolí vás čeká množství turistických stezek a cyklistických tratí, které nesou certifikované označení od projektu Cyklisté vítáni. S dětmi nezapomeňte navštívit Ježíškovu cestu.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotelbozidar@gmail.com, 353 815 129). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Kupón není možné využít v termínu 19.4. - 22.4., 24.8. - 15.9.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 2 let 550 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Půjčení dětské postýlky 100 Kč/pobyt (nutná rezervace předem).

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 do 19:00 hodin, check out od 8:00 do 10:30 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslava F.)

Prostředí hotelu je velmi pěkné. Na výlet doporučuji Ježíškovu cestu, Božidarské rašeliniště, Karlovy Vary, hrad Loket a Klínovec. Strava byla velmi dobrá.

Vynikající (Alena M.)

Pobyt v hotelu odpovídal nabídce, s poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni, jídlo dobré a v dostatečném množství. Také personál hotelu byl ochotný a vstřícný. Určitě bychom hotel doporučili.

Vynikající (Leona L.)

Vše naprosto v pořádku, jídlo, ubytování. Jen počasí se nedá naplánovat ;) káva a koláč v sychravém počasí bodlo ;).

Tipy na výlet

Boží dar

Boží dar

Boží dar je nejvýše položené město v České republice, najdete ho ve výšce 1 028 m n. m. v Krušných horách. Zároveň se jedná o třetí nejmenší město ve státě, žije tu jen asi 200 obyvatel. Turistům slouží toto místo jako ideální výchozí bod pro okolní lyžařské areály, Božídarské rašeliniště nebo přírodních památek Vlčí jámy a Ledové jámy.

Velkou zajímavostí Božího daru je, že právě tady sídlí Ježíškova pošta. Celoročně je pro malé i velké k dispozici Ježíškova cesta plná zábavy a úkolů. Když úkoly splníte a vše si pečlivě poznamenáte, dostanete Ježíškovo razítko a malou odměnu.

Lanovka na Klínovec

Lanovka na Klínovec

Chystáte na se kolo nebo pěší túru a hodilo by se vám ji začít na nejvyšší hoře Krušných hor? Pak využijte celoroční služby 1685 metrů dlouhé lanovky Jáchymov - Klínovec. Všechny cyklisty pak jistě potěší, že přeprava kol je zde zdarma a také mnoho cyklistických tratí v okolí, včetně profesionální sjezdové tratě přímo v Trail park Klínovec.

Rozhledna Klínovec

Rozhledna Klínovec

Máte rádi výšky a pořádný výhled? Tak se vydejte na Klínovec. Na vrcholu této hory najdete hned dvě dominanty. Jednou z nich je radiokomunikační věž a tou druhou osmiboká rozhledna, která vám zajistí nádherný výhled na vrcholky Krušných hor, České středohoří, Doupovské hory, Karlovy Vary, Slavkovský les a Šumavu.