Relaxační dovolená v Beskydech v novém Sport Art Centrum Hotelu ****, který leží mezi Dolní a Horní Bečvou a nabízí vstup do wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Těšte se i na polopenzi a pronájem sportoviště.

Nový sportovně rekreační resort

Vydejte se na pobyt do krásné oblasti Beskyd a ubytujte se ve Sport Art Centrum Hotelu ****, který nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má LCD TV, minibar, lednici a vlastní koupelnu se sprchou.

V hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi. Z čerstvých regionálních surovin tu připravují místní pokrmy i moderní zahraniční recepty. Máte se tedy nač těšit.

Relaxace ve wellness

Zasloužený odpočinek si užijete ve wellness centru, kde najdete bazén s hydromasážními lehátky, tryskami a dalšími prvky. Dále je tu vířivka, sauna, pára, Kneippův chodník a relaxační místnost – tepidarium. Za příplatek si dopřejete jednu z uvolňujících masáží nebo zavítejte do posilovny.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 5,9 let 350 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 14,9 let 450 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě od 15 let 850 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a vstupu do wellness.

 • Další dítě od 15 let či dospělá osoba 950 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a vstupu do wellness.

 • Místní poplatek 20 Kč/osoba/den.

 • Víkendový příplatek 500 Kč/pobyt.

 • Kupón není možné využít v termínu 19.4. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libor H.)

Vše bylo výborné, byli jsme velmi spokojeni. Obzvláště bych pochválil kuchyni. Všem doporučím.

Vynikající (Zdena F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, upravené, v klidné lokalitě. Pokoje jsou prostorné a hlavně nás překvapila veliká koupelna. Obrovská pochvala za matrace na kterých se velice dobře spalo. Ano, pobyt odpovídal popisu. A obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli velice, jídlo bylo velice chutné, mají výborného kuchaře. A wellness jsme si užívali a relaxovali, hlavně po náročné návštěvě Pusteven, Redegastu a Radhoště. Moc, moc výborný.

Skvělé (Radka P.)

Personál milý, vstřícný a ochotný. Strava byla velice dobrá, ale trochu mě zklamalo wellness, byla tam vířivka a pouze dvě sauny. Taky mě zklamala hala na badminton, bylo v ní velice zima. Jinak vše v pořádku.

Tipy na výlet

Jurkovičova rozhledna

Jurkovičova rozhledna

Přes 30 metrů vysoká rozhledna postavená v letech 2010 - 2011 tvoří dominantu lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm. Jedná se o jednu z nejkrásnějších staveb v širém okolí a pokud máte cestu kolem, rozhodně by byla škoda se u ní nezastavit. Výhled z rozhledny je stejně zajímavý jako její konstrukce. Rozhledna je otevřená každoročně od dubna do října.

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejvyšší horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.

Valašské muzeum v přírodě

Valašské muzeum v přírodě

V Rožnově pod Radhoštěm leží Valašské muzeum v přírodě neboli skanzen, kde se můžete vrátit do minulosti a poznat charakter Valachů. Muzeum je z velké části zaměřeno na zemědělství, snaží se o oživení zapomenutých tradičních technik, lidového umění a obyčejů i o rekonstrukci společenského života, obchodu i zábavy našich předků. Malebné prostředí vás poskytne vytržení z každodenního shonu a děti zaujmou zvířata pasoucí se na stráních. Navštívit můžete areály Dřevěné městečko, Mlýnská dolina či Valašská dědina.