Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Romana F.)

Pobyt byl super moc jsme si to užily, jídlo výborné a personál milý a usměvavý rozhodně doporučuji.

Skvělé (Kačka E.)

Pobyt se nám velmi líbil, personál naprosto super, wellness odpočinkový, večeře mohli být malinko chutnější a nápaditější, snídaně výborný.

Vynikající (Jaroslava D.)

Měli jsme pobyt bez wellness, i tak jsme byli spokojeni. Doporučuji návštěvu zámku Chýše.

Vynikající (Milena J.)

Hotel odpovídal popisu, všude čisto, jídlo dobré, rádi se vrátíme. Personál ochotný, vše bez problémů. Akorát pobyt na dvě noci je krátký.

Vynikající (Alena B.)

Personál byl velice ochotný, vše probíhalo v naprostém pořádku, byli jsme se vším spokojeni.

Vynikající (Pavlína P.)

Vše bylo perfektní, personál, jídlo, procedury. Moc se nám zde líbilo. Určitě se sem znovu vrátíme, vybereme lepší počasí, abychom si mohli procourat i krásné okolí.

Vynikající (Pavlína N.)

Prostředí se nám líbilo, byli jsme velice spokojení. Personál vstřícný, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu.

Vynikající (Edita ?.)

Pobyt v hotelu mne nezklamal. Vyřízení pobytu bylo bezproblémové. Nemohu nic vytknout, vše co bylo slíbeno, bylo také splněno. Wellness procedury vyhovující, dokonce jsem již domů pořídila masážní stroj na nohy.

Vynikající (Hana D.)

Příjemné prostředí a velmi milý a ochotný personál, jídlo bylo rovněž chutné. Jediná připomínka: personál bral v pátek při příjezdu rezervace na stůl na oběd na terase s výhledem bez časového ohraničení, takže když jsme ve 12:00 my a další hosté přišli na oběd, všude na terase bylo reservé, po domluvě s personálem nás na tyto místa usadili s tím, že pokud přijdou hosté, kteří rezervaci zadali, musíme místa uvolnit. V čase od 12:00 do 14:00 nepřišel nikdo z těchto hostů. Doporučuji brát rezervace na přesný čas a podržet rezervaci max 10-15 minut dle stanoveného času, když host nepřijde, uvolnit stůl pro další hotelové hosty. Je to běžná praxe v restauracích, kde je hodně plno.

Vynikající (Alexandra B.)

Hezká lokalita, čisté a dobře vybavené pokoje. Velmi dobrá strava, kamarádce na přání připravili i bezlepkovou stravu. Příjemný a ochotný personál. Na výlet doporučuj ZOO Plasy, kde je možnost si zahrát mini golf. Celkové hodnocení = maximální spokojenost, rádi se sem vrátíme.