Nechte se hýčkat v pivních lázních

Kleopatřiny lázně Poděbrady vám poskytnou jedinečnou chmelovou relaxaci. Je známé, že pivo má silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu.

Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. Mimo koupele se můžete těšit i na chmelovou masáž, minerální obklad a relaxaci na lůžku.

Pobyt je zkrátka ideální pro velké milovníky tohoto zlatavého moku. Dovolenou v pivních lázních si ale užijí i lidé, které trápí každodenní stres v práci a chtějí na chvilku vypnout a dopřát si netradiční oddych.

Procházky po lázeňské kolonádě a další památky

Na procházky se vydejte do lesoparku nebo do centra města na lázeňskou kolonádu. Naučná stezka s devíti zastávkami vás provede okolními přírodními krásami. Uvidíte rezervaci Libický luh s tůněmi a slepými říčními rameny. Nevynechejte ani nejstarší část města - Náměstí krále Jiřího.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Renata P.)

Splněno co bylo nabídnuto. Personál příjemný. Spokojenost, až na parkování. V pobytu bylo uvedeno zdarma, ale byl vyinkasován poplatek. Ale vzhledem k možnostem parkování jsme si rádi za rezervaci připlatili. Navíc to bylo pár korun.

Skvělé (Libuše K.)

Pobyt se nám velice líbil, obdrželi jsme vše. Personál příjemný a strava OK. Při koupeli v pivní kádi bylo výborné pivo.

Skvělé (Eva ?.)

Ubytování nebylo poskytnuto v hotelu Soudek, jak bylo uvedeno na kuponu ale bylo prostorné a hezké. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Na kuponu byla uvedena pouze snídaně, byla naprosto v pořádku. Personál byl ochotný. Doporučila bych více procedur a je-li uvedeno, že se jedná o pivní lázně, ráda bych pivní lázně. Lázeň tam byla, snad bylinková, nebyla nepříjemná ale určitě ne pivní.

Vynikající (Marie V.)

Vše bylo OK, recepční i další personál velice ochotný. Prostředí domácké-doporučuji všem.