Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Silvie P.)

Maximální spokojenost, strava chutná, na snídani výběr dostatečný, personál hotelu ochotný. Hotel je v klidném prostředí, pěkná příroda v okolí.

Vynikající (Marie K.)

Se službami jsme byli velice spokojení, personál včetně vedení velice příjemní a ochotní. Strava super - to jsme i ohodnotili doma na váze. Wellness - paráda. Ohledně hotelu - je vidět,že současní majitelé mají snahu vše zrekonstruovat, restaurace, WC super moderní, pokoje - je čistota, lednička telka, co si více přát, však jedeme za přírodou. Úprava - dekorace super. Výlety - tož trochu horší, ale pokud se hledá, tak se tam nikdo nudit nebude. Není to zrovna místo, kde by se nevědělo kam hnedka, ale nechá se. Je třeba si to trocha naplánovat dopředu. Každý musí vědět, co od toho očekává odpočinek, sport, historie.

Vynikající (Gustav L.)

V hoteli Radejov sme boli prvýkrát a sme milo prekvapení a hlavne spokojní. Celkovo izba, jedáleň - strava a hlavne wellnes na vysokej úrovni. Určite budeme odporúčať.

Skvělé (Eva L.)

Maximální spokojenost úplně se vším, okolí hotelu, vybavení, služby, personál. Vše odpovídalo popisu. Moc se nám tam líbilo. Typ na výlet: Blatnice - kaple sv. Antonínka, Bzenec - kostelík na kopci a Strážnice - zámek a jeho park. Skanzen byl v říjnu již uzavřen.

Vynikající (Mika K.)

Wellness bezva, prostředí hotelu v přírodě dobré, strava dostačující, personál příjemný. V okolí Radějova - oskerušová stezka, výlet do Skalice - posezení v cukrárně, či návštěva kostelů.

Vynikající (Lenka K.)

Okolí kolem hotelu se nám líbilo, vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, se službami wellness jsme byli nadmíru spokojeni, strava byla moc dobrá, personál hotelu byl milý, ochotný, přátelský, vybavení pokoje bylo příjemné, dalším zákazníkům bychom pobyt určitě doporučili. Výlet do okolí hotelu jsme stihli pouze pěší na hranice se Slovenskem, třídenní pobyt je opravdu moc krátký na stihnutí více zážitků....

Vynikající (Hana H.)

S pobytem jsme byli opravdu velmi spokojeni, vše co bylo uvedeno ve voucheru bylo dodrženo. Ubytování komfortní, velmi prostorný pokoj i koupelna, rovněž wellness bylo k dispozici po celou denní dobu. Stravování bylo na úrovni. Personál příjemný. Jediné co nám chybělo byly informace o okolí - mapky, prospekty o okolí hotelu.

Skvělé (Jana P.)

Prostředí hotelu a popis odpovídal, jen ohledně wellness mi vadilo málo lehátek na odpočívání, když došlo hodně lidí do sauny, tak jsme tam postávali. Ohledně stravy nemám nic, akorát jeden večer bylo pečené kuře. To mohl pan kuchař dopéct, bylo tuhé, ale jinak ok. Snídaně byly super, všeho dost a doplňované.

Skvělé (Katerina H.)

Jde vidět, ze majitele dělají svou práci s láskou a postupně dávají cely hotel dokupy. Wellness centrum parádní, dostatek odpočívacích míst a dostatečný prostor v saunách a ve vířivce. Restaurace pěkná, snídaně luxusní, večeře trošičku slabší, ale velmi chutný průměr. Večer ve vinném sklípku byl úžasný, vína byly moc dobré a muzikanti bezkonkurenční. Jediné, s čím jsme nebyli spokojeni, byly postele. Bohužel i v pokoji Superior byly postele hodně staré a nepohodlné - jinak vše naprosto v pořádku a celkově jsme si pobyt užili.

Vynikající (Zdeňka K.)

Vše splněno, jak bylo napsáno, strava i wellness výborné, pokoje starší, ale postele vyhovující. Večírek ve sklípku s dobrým vínem i jídlem.