Slovácko pro milovníky kávy a historických hradů a zámků! V Penzionu Nino Espresso budete mít veškeré pohodlí, snídaně, jednou za pobyt pizzu a kavárnu přímo u nosu. K výletům láká hrad Buchlov, zámek Buchlovice či poutní místo Velehrad.

Penzion pro milovníky komfortu a kávy

Penzion Nino Espresso se nachází ve Starém Městě u Uherského Hradiště, navíc také v dojezdné vzdálenosti od několika krásných zámků. Ubytování nabízí devět nově zařízených pokojů, kde kromě moderního nábytku najdete koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, LED TV a WiFi připojení zdarma.

Přímo v budově najdete kromě penzionu také restauraci a kavárnu, kde připravují nápoje z kvalitních zrn z celého světa. Nemusíte se tak bát ani o svůj žaludek, v restauraci připravují skvělou pizzu i denní menu. V ceně balíčku máte navíc snídaně formou bufetu.

Výlety za historií

Nudit se rozhodně nebudete. Staré Město a okolí má bohatou historii sahající až do dob Velké Moravy, proto si tu také můžete prohlédnout archeologické nálezy z té doby. V okolí vám může zaujmout hned několik hradů a zámků, za historií zdejšího regionu se pak vydejte do Slováckého muzea v Uherském Hradišti. Případně se můžete vydovádět v místním aquaparku.


Celoročně se v Uherském Hradišti koná spousta zajímavých akcí, které lákají návštěvníky z širokého okolí. Jaké akce Uherské Hradiště nabízí se můžete podívat ZDE.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@ninoespresso.cz, 725 994 534). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 3 let 500 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně (po předchozí domluvě).

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva P.)

Ubytování krásné a čisté, velmi milý a ochotný personál, úžasná pizza a výborné kafíčko. KOVOZOO a plavba po kanálu a řece je velký bonus ke krásnému víkendovému pobytu.

Vynikající (Richard W.)

Penzión veľmi útulný, novo zariadený. Nachádza sa len kúsok od Baťovho kanála. Nebol problém s uskladnením bicyklov. Zamestnanci veľmi milí.

Skvělé (Eva S.)

Pobyt a poskytované služby odpovídaly popisu. Vše bylo v pořádku, pouze snídaně mohly být rozmanitější.

Tipy na výlet

Památník Velké Moravy ve Starém Městě

Památník Velké Moravy ve Starém Městě

Památník Velké Moravy vznikl na základech první objevené kamenné velkomoravské stavby na našem území. Kostel „Na Valách“ kolem sebe shromažďoval přes 2000 hrobů, což z místního pohřebiště činí nejrozsáhlejší nekropoli Velké Moravy. Expozice památníku spojuje historické objevy s multimediálními prvky, nebudou se tedy nudit děti ani dospělí.

Slovácko

Slovácko

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je nejen srdcem Slovácka, ale také krásným historickým městem na řece Moravě, které rozhodně stojí za návštěvu v jakémkoli ročním období. Shlédnout můžete Galerii Slováckého muzea, Masarykovo náměstí a barokní kostel sv. Františka Xaverského nebo Starou radnici. V okolí města naleznete také cyklotrasy a turistické stezky.