Slovácko pro milovníky kávy a historických hradů a zámků! V Penzionu Nino Espresso budete mít veškeré pohodlí, snídaně, jednou za pobyt pizzu a kavárnu přímo u nosu. K výletům láká hrad Buchlov, zámek Buchlovice či poutní místo Velehrad.

O ubytování

Penzion Nino Espresso se nachází ve Starém Městě u Uherského Hradiště v dojezdové vzdálenosti od několika krásných zámků. Vydejte se do Slováckého muzea, vydovádět se můžete v místním aquaparku. V dosahu jsou také cyklostezky vedoucí kolem řeky Moravy a Baťova kanálu.

Kde budete spát?

Ubytování nabízí 9 nově zařízených pokojů, kde kromě moderního nábytku najdete LED televizi, WiFi připojení, minibar a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem

Na čem si pochutnáte?

Přímo v budově najdete také restauraci a kavárnu, kde připravují nápoje z kvalitních zrn z celého světa. V restauraci připravují skvělou pizzu i denní menu, každé ráno vás bude čekat snídaně formou bufetu.

Slovácko Tip na výlet

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámek Buchlovice
  • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Penzion Nino Espresso

Hradišťská, Staré Město
Česká republika

725 994 534

info@ninoespresso.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
2,3 km