Vydejte se do penzionu Nemanský mlýn u Českého lesa. Čeká vás krásná příroda, koupání v bazénu, chutná polopenze a parádní cyklostezka přímo u penzionu - ideální dovolená pro vášnivé cyklisty.

Hřiště i cyklostezka pro aktivní dovolenou

Využít můžete také zahradu penzionu, kde najdete hřiště na tenis, volejbal či nohejbal. V letních měsících je k dispozici 15 m dlouhý bazén. K relaxaci je ideální venkovní posezení u otevřeného krbu.  Přímo u penzionu najdete cyklostezku a in-line stezku, které lákají sportovní nadšence. Rozhodně si s sebou nezapomeňte přibalit kola, o jejich úschovu bude postaráno.

Domažlicko a okolí

Kromě přírody Českého lesa můžete navštívit také jiná místa západních Čech. K oblíbeným turistickým cílům patří i Domažlice. K vidění jsou zde malebné domečky s podloubím nebo třeba známá Domažlická věž. Ve zdejším hradě pak můžete navštívit Muzeum Chodska.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří Z.)

Velmi příjemné prostředí i personál pensionu. Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Snídaně i večeře naprostá spokojenost. Velmi dobrá lokalita pro cyklistiku.

Vynikající (Dana B.)

Hezké prostředí, majitelé vstřícní, čisto, stravování na dobré úrovni. Jen bazén byl uzavřený, to jediné bylo v horkém počasí jako mínus.

Skvělé (Monika L.)

Pobyt odpovídal popisu. Majitelé vstřícní, pokoj čistý, každodenní úklid. Snídaně dobré, horší večeře - prevažovala smažená jídla. Špatné pokrytí Wi-Fi. Prostředí krásné, cyklostezka hned u objektu, kousek od lesa.

Vynikající (Jiří F.)

Výborná kuchyně a skvělá obsluha. Cyklostezka hned u penziónu. Teplý bazén a skvěle pivo. Dobrá poloha pro podnikání výletů do okolí.

Skvělé (Petra S.)

Prostředí hotelu bylo velmi stylové, strava dobrá, personál hotelu vstřícný. Pouze u číšníka (zřejmě brigádník) mi trochu vadilo jeho velmi neformální oblečení - barevné šortky a tričko. I číšník je vizitkou restaurace. Ale to je asi můj problém - deformace ze zaměstnání.