Užijte si romantický pobyt ve dvou s ubytováním v komnatách zámeckého Chateau hotelu Zbiroh se snídaněmi v zámecké krčmě, vstupem do wellness, prohlídkou zámku a dalšími výhodami s platností do prosince.
Užijte si romantický pobyt ve dvou s ubytováním v komnatách zámeckého Chateau hotelu Zbiroh se snídaněmi v zámecké krčmě, vstupem do wellness, prohlídkou zámku a dalšími výhodami s platností do prosince.

Podzimní romantika na zámku Zbiroh 

Chateau hotel Zbiroh najdete nedaleko Prahy a Plzně v krásném prostředí křivoklátských lesů. Kolem zámku se rozprostírá 60-ti hektarový anglický park. Hotel nabízí ubytování v přepychových, originálních pokojích, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem a disponují vlastní koupelnou s vanou, TV a minibarem.

Zbiroh byl první šlechtický hrad v Čechách, zmiňován v církevních kronikách již od konce 12. století. Hrad byl v průběhu staletí přestavěn do současné podoby novorenesančního zámku. Mezi vlastníky byl například král Přemysl Otakar II., císařové Karel IV., Zikmund a Rudolf II., proto se mu přezdívá Zámek tří císařů.

Stylová krčma i unikátní wellness

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, kde umělec namaloval svou slavnou Slovanskou epopej. Nechybí ani zámecké sklepy.

Skvostem hotelu je unikátní wellness v sálu ze 12. století, ve kterém zasedal Přemysl Otakar II. Snad jako jediný hotel na světě poskytuje Zbiroh tuto jedinečnou formu relaxace - těšit se můžete na bazén, saunu a vířivku.

Na výlet do CHKO Křivoklátsko

Okolí poskytuje nespočet možností aktivní relaxace. Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko ležící po obou březích Berounky mezi Zbirohem, Rakovníkem a Berounem. Pro svou jedinečnost byla roku 1977 zapsána do celosvětové sítě biosférických rezervací UNESCO a o rok později vyhlášena CHKO. 

Vy máte možnost krásy oblasti obdivovat na celkem 450 km turisticky značených stezek a 271 km cyklotras. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Markéta K.)

Pobyt odpovídal popisu,nádherný wellness i ubytování.V zámecké restauraci moc dobře vaří...byli jsme spokojeni

Vynikající (Lucie K.)

Hotel je krásný, pokoje útulné a velmi čisté, vybavené vším potřebným. Personál je ochotný. Wellness i restaurace velmi stylové, perfektní servis a výborné snídaně i jídla na objednávku. Jednoduše skvělý tip na romantickou dovolenou.

Skvělé (Iva D.)

Pobyt v nádherném prostředí zámeckého hotelu, personál vcelku ochotný, celkovou úroveň služeb hotelu hodnotíme jako odpovídající spíše tříhvězdičkovému hotelu, snídaně formou švédských stolů vyhovovala, ale nebyla doplňována, takže při pozdějším příchodu na snídani byl již velmi omezený výběr a obsluha pomalá a neochotná. Skvělé soukromí ve wellness, jen pozor na příkré kluzké schody.

Vynikající (Otto P.)

100% spokojenost, vše bylo splněno dle nabídky, personál velmi ochotný , vynikající kuchyně.