Užijte si romantický pobyt ve dvou s ubytováním v komnatách zámeckého Chateau hotelu Zbiroh se snídaněmi v zámecké krčmě, vstupem do wellness, prohlídkou zámku a dalšími výhodami s platností do prosince.

Podzimní romantika na zámku Zbiroh 

Chateau hotel Zbiroh najdete nedaleko Prahy a Plzně v krásném prostředí křivoklátských lesů. Kolem zámku se rozprostírá 60-ti hektarový anglický park. Hotel nabízí ubytování v přepychových, originálních pokojích, které jsou vybaveny dřevěným nábytkem a disponují vlastní koupelnou s vanou, TV a minibarem.

Zbiroh byl první šlechtický hrad v Čechách, zmiňován v církevních kronikách již od konce 12. století. Hrad byl v průběhu staletí přestavěn do současné podoby novorenesančního zámku. Mezi vlastníky byl například král Přemysl Otakar II., císařové Karel IV., Zikmund a Rudolf II., proto se mu přezdívá Zámek tří císařů.

Stylová krčma i unikátní wellness

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, kde umělec namaloval svou slavnou Slovanskou epopej. Nechybí ani zámecké sklepy.

Skvostem hotelu je unikátní wellness v sálu ze 12. století, ve kterém zasedal Přemysl Otakar II. Snad jako jediný hotel na světě poskytuje Zbiroh tuto jedinečnou formu relaxace - těšit se můžete na bazén, saunu a vířivku.

Na výlet do CHKO Křivoklátsko

Okolí poskytuje nespočet možností aktivní relaxace. Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko ležící po obou březích Berounky mezi Zbirohem, Rakovníkem a Berounem. Pro svou jedinečnost byla roku 1977 zapsána do celosvětové sítě biosférických rezervací UNESCO a o rok později vyhlášena CHKO. 

Vy máte možnost krásy oblasti obdivovat na celkem 450 km turisticky značených stezek a 271 km cyklotras. 

Chateau hotel Zbiroh

Zbiroh č.p. 1, Zbiroh
Česká republika

+420 378 771 452

hotel@zbiroh.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1600 m
Zastávka
800 m
Sjezdovka
28000 m