Na Slovensku je krásně, vydejte se třeba na Oravu do Penzionu Kamenec a užijte si pobyt u Oravské přehrady. Čeká vás tu polopenze, privátní wellness či vstup do termálního aquaparku v nedalekém Polsku. Potěší i slevy na laser game a do Kinderlandu.

O ubytování

Penzion Kamenec se nachází v krásné lokalitě ideální pro aktivní odpočinek, turistiku, vodní sporty i lenošení v obklopení přírodou. Na penzionu ale nezahálejte příliš dlouho, čekají vás totiž krásy Oravy. Projeďte si je na kole nebo se na vše podívejte rovnou z vodní hladiny Oravské přehrady (18 km), kterou můžete přeplout na loďce. Navštivte určitě i jedinečné muzeum kávy v Krušetnici (3 km), Oravskou železnici (12 km) nebo Oravský hrad (20 km). V zimě pak využijte skvělé sjezdovky ve Ski pohoda (5 km) nebo Orava snow (10 km).

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěnou ve dvou a vícelůžkových pokojích, které jsou krásně světlé, zařízené dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou s vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu vám naservírují snídaně i večeře, které si vyberete z menu. Na výběr jsou tradiční slovenská jídla, ale i čerstvé ryby a italské těstoviny nebo pizza. Interiér restaurace je velmi příjemně zařízený a starat se o vás bude milý personál.

Oravský hrad Tip na výlet

Pokud se ocitnete v blízkosti obce Oravský Podzámok, určitě nepropásněte návštěvu jednoho z nejkrásnějších slovenských hradů. Zachovalý rozsáhlý hrad z 13. století se tyčí na strmém vápencovém ostrohu přímo nad obcí ve výši 112 m nad hladinou řeky Orava. Čekají tu na vás bohaté expozice včetně přírodovědecké, etnografické či dokonce mediální. Hrad je totiž oblíbenou filmovou lokalitou a kromě českých a slovenských pohádek se zde natáčel například i známý Upír Nosferatu nebo americký film Dračí srdce II.

Otevírací doba:

  • listopad–březen: denně 9:30–15:00 hodin
  • květen–červen: denně 10:00–16:00 hodin
  • červenec–srpen: denně 9:00–17:00 hodin
  • září: 9:30–16:00 hodin
  • duben a říjen: zavřeno

Vstupné:

  • Dospělí: 7 €/osoba
  • Děti, studenti a senioři: 3,50 €/osoba
Více informací

Penzión Kamenec

Poriečie 32 , Zákamenné
Slovenská republika

+421 917 970 746

recepcia@slanica.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen po domluvě
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
12,2 km