Ubytujte se v oblíbeném Penzionu Iveta, který leží poblíž slovenského "Mrtvého moře" v Podhájské. V ceně jsou snídaně formou bufetu, vstup do solné jeskyně i vstup do Relax a Fit parku přímo v penzionu. Tešte se také na sportovní vyžití.

O ubytování

Penzion Iveta leží na jihu Slovenska v oblíbené turistické destinaci. Jeho výbornou polohu oceníte, ať už jsou vaším cílem památky, nebo termální koupaliště. Termální koupaliště Podhájska je odsud vzdáleno jen 3,2 km. Kromě relaxu v termální léčivé vodě objevujte krásy okolí, například miniskanzen s fontánou (3 km), zříceninu Mariánska Čeľaď (7,9 km), popřípadě navštivte cca 32 km vzdálenou Levici se všemi jejími krásami.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojích, v každém najdete vlastní sociální zařízení a TV. Některé z pokojů mají i balkon.

Na čem si pochutnáte?

Restauraci, ve které vám kuchaři připraví pokrmy jen z kvalitních a čerstvých surovin, najdete přímo v objektu.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci můžete využít wellness centrum, kde najdete saunu, solárium a fitness. Vybrat si můžete také z nabídky různých masáží, při kterých si báječně odpočinete.

Něco navíc

Penzion nabízí hostům několik vnitřních sportovišť a solnou jeskyni. Solná jeskyně je otevřená denně od 9:00 do 21:00 hodin. Pobyt v pohádkově zařízených prostorách blahodárně působí nejen na astma a jiné plicní choroby, oceníte jej i při oddechu od stresu a přepracování.

Penzión Iveta

Radava 535 , Radava
Slovenská republika

+421 35 658 2390

penzioniveta@penzioniveta.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
4,2 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (do 30.9.2021)

  • PO: 13:00 - 22:00 hodin
  • ÚT - NE: 9:00 - 19:00 hodin

Vstupné na koupaliště:

  • ve všední dny: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 5,5 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 3,5 €/celodenní vstup
  • víkendy a svátky: dospělí: 6 €/celodenní vstup, snížené vstupné: 6 €/celodenní vstup, děti do 15 let: 4 €/celodenní vstup

Vstupné do wellness centra:

  • Bazénový svět: dospělí: 10€/vstup na 3 h, děti do 15 let: 5 €/vstup na 3 h
  • Vitální svět: 9 €/jednotný samostatný vstup, 6 €/doplatek ke vstupu do bazénového světě

Pozor, termální koupaliště je otevřené, ale bazény s termální vodou jsou až do odvolání mimo provoz. Více informací zde.

Více informací
Římské lázně v Podhájské
Levický hrad
Skalní obydlí Brhlovce