Radava 535, Radava
Slovenská republika

+421 35 658 2390

penzioniveta@penzioniveta.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
4,2 km
Zastávka
0,5 km

O ubytování

Penzion Iveta leží na jihu Slovenska v oblíbené turistické destinaci. Jeho výbornou polohu oceníte, ať už jsou vaším cílem památky, nebo termální koupaliště. Termální koupaliště Podhájska je odsud vzdáleno jen 3,2 km. Kromě relaxu v termální léčivé vodě objevujte krásy okolí, například miniskanzen s fontánou (3 km), zříceninu Mariánska Čeľaď (7,9 km), popřípadě navštivte cca 32 km vzdálenou Levici se všemi jejími krásami.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojích, v každém najdete vlastní sociální zařízení a TV. Některé z pokojů mají i balkon.

Na čem si pochutnáte?

Restauraci, ve které vám kuchaři připraví pokrmy jen z kvalitních a čerstvých surovin, najdete přímo v objektu.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci můžete využít wellness centrum, kde najdete saunu, solárium a fitness. Vybrat si můžete také z nabídky různých masáží, při kterých si báječně odpočinete.

Něco navíc

Penzion nabízí hostům několik vnitřních sportovišť a solnou jeskyni. Solná jeskyně je otevřená denně od 9:00 do 21:00 hodin. Pobyt v pohádkově zařízených prostorách blahodárně působí nejen na astma a jiné plicní choroby, oceníte jej i při oddechu od stresu a přepracování.