Ubytování s výhledem do Rajecké kotliny

Villa Amélia se nachází jen necelých 300 metrů od známých lázní Aphrodité v Rajeckých Teplicích. Nádherného prostředí severního Slovenska si zde užijete do sytosti, penzion se totiž pyšní krásným výhledem na okolní hory.

Ubytováni budete v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšte se také na vynikající polopenzi - snídaně, které se podávají formou bufetu, a dvouchodové večeře. Pokud preferujete rodinnou atmosféru, je pro vás Villa Amélia to pravé.

Lázeňské léčivé termální prameny

Vydejte se do termálních lázní Aphrodite (5 minut chůze), které poskytují širokou nabídku atrakcí a služeb. V místních bazénech se používá léčivá termální voda, která příznivě působí na problémy s pohybovým aparátem a poruchy nervového systému.

Najdete zde také komplex saun a parních koupelí, ve kterých na vás díky specifické výzdobě dýchne kouzlo antiky.

Ještě více relaxu se vám dostane ve wellness Hotelu Diplomat, kde si užijete bazén s protiproudem a chrliči a několik druhů saun. Další slevu zde můžete využít na biliard, bowling, kosmetické služby nebo masáže.

Tipy na výlet

Budatínský hrad

Budatínsky hrad se nachází v žilinské městské části Budatín, jde o jednu z nejstarších architektonických památek Žiliny. Středověký hrad vznikl už v 2. polovině 13. století. Projděte se parkem (vstup do parku i hradní kaple je bezplatný), nebo se zajděte podívat na unikátní drátenickou výstavu.

Ski areál Martinky

V Malé Fatře přímo nad městem Martin se nachází lyžařské středisko Winter park Martinky (1 150 - 1 456 m n. m.). Lyžařům nabízí 12 kvalitních sjezdovek, 5 vleků a 1 šestisedačku. O pořádnou nadílku přírodního sněhu během celé zimy v Martinských holách bát nemusíte. Na nejdellší sjezdovce (1,6 km) se středisko navíc pojistilo i vybudováním umělého zasněžování. Kromě toho je zabezpečená i denní úprava sjezdovek, bezplatné parkování, bufety s občerstvením, ski servis, lyžařská a snowboardová škola, a dokonce i WiFi připojení zdarma. Cena skipasů se pohybuje od 16 € pro děti a 21 € pro dospělé.

Lyžařské středisko Čičmany

Lyžařské středisko Čičmany se nachází v jižní části Rajecké doliny u obce Čičmany, která je známá svými charakteristickými dřevěnicemi s ornamentální výzdobou. Lyžaři i snowboardisti mají k dispozici 3 sjezdovky různých obtížností a 5 vleků s kapacitou 3 350 osob/hodina. Na své si zde přijdou zkušení lyžaři, pro které je určena sjezdovka č. 1 se sklonem 33°, i začátečníci a rodiny s dětmi, kteří se mohou vydovádět na trase č. 3. K dispozici je ski servis, půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Pro milovníky běžkování jsou zde dva značené běžecké okruhy.

Villa Amélia

Slnečná 564 , Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 902 351 824

villa.ameliarajecke@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,57/5
Celkem 147 hodnocení