Vydejte se nabrat síly do oblíbených lázní Trenčianské Teplice a ubytujte se v nedalekém městečku Nová Dubnica v Hotelu Dynamic ***. Čeká vás výtečná polopenze, privátní wellness, sklenka vína a sektu i vstup do fitness centra.

Lázně Trenčianske Teplice Tip na výlet

Termální lázně Trenčianske Teplice najdete na úpatí Strážovských vrchů. Lázně patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Léčivá sirná termální voda je ideální k léčbě při problémech s pohybovým aparátem. Celé lázně jsou opravené a zařízené v orientálním duchu, kromě léčivé vody a profesionálních procedur si tady tedy užijete i neopakovatelnou atmosféru. Po celý rok je k dispozici venkovní bazén Grand s termální vodou o teplotě 33 °C.

Rodinný hotel kousek od lázní

Pouhých 7 km od oblíbených Trenčianských Teplic v malebném městě Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Bydlet zde budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem a telefonem.

V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné polopenzi. Ráno se posilníte snídaní formou bufetu, večeři o 3 chodech pro vás pak připraví italský šéfkuchař. Těšte se také na 2 dcl výtečného vína Veltlínské zelené od Château Topoľčianky. Na něco dobrého můžete zajít do kavárny.

Zacvičte si ve skvěle vybaveném fitness a následně si dopřejte odpočinek v privátním wellness, kde na vás kromě vychlazeného sektu čeká také vířivka, finská sauna i infrasauna. Za příplatek si dopřejte jednu z masáží.

Hotel Dynamic ***

Topolová 2, Nová Dubnica
Slovenská republika

+421 424 430 700

recepcia@hoteldynamic.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
6 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
26 km

Tipy na výlet

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice jsou oblíbeným lázeňským městem nedaleko Trenčína. Kromě populárních termálních lázní, které ve městě najdete, si tu užijete i kulturní život bohatý na koncerty, divadelní představení a jiná lákadla. Město je také protkáno hustou sítí výborných restaurací, ve kterých okusíte nejen tradiční slovenské pokrmy.

Mezinárodní filmový festival Trenčianske Teplice

Festival tradičně organizovaný na konci června nabízí svým hostům jedinečný filmový zážitek i možnost zhlédnout oblíbené hvězdy stříbrného plátna, v minulých ročnících třeba britského herce Bena Kingsleyho. Těšte se na několik tematických sekcí a jednu soutěžní přehlídku děl studentů filmových škol. Svým programem trenčianský festival reflektuje jak filmovou historii, tak současnost světové kinematografie. Publiku nabízí divácky přístupnější kousky i náročnější inovativní díla, které posouvají hranice filmového průmyslu.

Galerie ZZ

Galerie ZZ je zároveň galerií i ateliérem. Můžete se tu osobně setkat s autorkou a prohodit s ní pár slov. Najdete tu především díla inspirované přírodou, od malých pastelových skic až po rozměrnější olejomalby.