Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic ***

Topolová 2, Nová Dubnica
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 4 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
6 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
26 km

O ubytování

Jen 7 km od oblíbených Trenčianských Teplic v malebném městě Nová Dubnica leží rodinný Hotel Dynamic ***. Lázně Trenčianske Teplice jsou vzdáleny jen 5 km, ve městě se každoročně koná i známý filmový festival. Objevte okolní přírodu, zajděte si na Čertovu skálu včetně krásné studničky opodál (3,7 km), na Vyhlídku Čvirigovec (3,8 km), nebo se pokochejte Jánošíkovu jeskyní (5,1 km). O procházky v přírodě v každém ročním období zde rozhodně není nouze! V zimě však využijte sjezdovek například ve 14 km vzdáleném Rajkovci.

Kde budete spát?

Bydlet zde budete v dvoulůžkovém pokoji se satelitní televizí, rádiem a telefonem, nechybí zde ani samostatná koupelna. Některé pokoje jsou také klimatizované.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na výborné polopenzi. Ráno se posilníte snídaní formou bufetu, tříchodové večeře pro vás pak připraví italský šéfkuchař. Na něco dobrého můžete zajít do kavárny, v létě vás potěší posezení na terase. Pocit soukromí vám navodí posezení v salonku.

Kde budete relaxovat?

Zacvičte si ve skvěle vybaveném fitness centru a následně si dopřejte odpočinek v privátním wellness, kde na vás čeká také vířivka, finská sauna či infrasauna. V hotelu si můžete užít i masáž dle vašeho výběru.