Nabitý relaxační balíček pro dva v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Pobyt pro dva v hotelu Magnólia**** . Čeká Vás polopenze, wellness a neomezeně vstup do bazénu. K tomu navíc bohatý kulturní a zábavní program přímo v hotelu.
Nabitý relaxační balíček pro dva v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Pobyt pro dva v hotelu Magnólia**** . Čeká Vás polopenze, wellness a neomezeně vstup do bazénu. K tomu navíc bohatý kulturní a zábavní program přímo v hotelu.

Lázeňský pobyt v srdci nejoblíbenějších slovenských lázní

Hotel Magnólia**** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Z pokojů je výhled na řeku nebo na cetrum města. Restaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky.

Hotel leží v centru dění - jen 200 metrů na lázeňskou promenádu i na lázeňský ostrov. V relaxačním centru je bazén i 2 sauny. Navštívit můžete i kosmetické studio Beauty.


Na výlet do okolí Piešťan

Piešťany nabízejí nespočet možností trávení volného času - procházky, cykloturistika i vodní sporty. Nechybí zde ani kino, divadlo, bowling, koncerty, tenis, squash a další kulturní i sportovní vyžití. V okolí navíc najdete hned několik zajímavostí, které stojí za vidění: Čachtický hrad, jeskyně Driny, Trenčianský hrad a mnoho dalších.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Naděžda H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vybavení hotelu odpovídalo popisu. Vše co bylo obsaženo ve voucheru jsme obdrželi. Strava byla velmi dobrá a opravdu bylo z čeho vybírat. Personál, s nímž jsme se v průběhu našeho pobytu setkali, byl ochotný a vstřícný. K celému pobytu nemáme nejmenších výhrad.

Vynikající (Barbora ?.)

Byli jsme spokojeni a celá rodina jsme si pobyt užili. Jídlo nám moc chutnalo. Personál byl velice přátelský a nápomocný.

Skvělé (Milan P.)

Prostředí hotelu super. Recepční - všechny super ochotné a vstřícné. Strava - málo ovoce při snídani - pouze jablka, na požádání donesli jeden den pár hrušek a druhý den pár broskví, třetí den víno, ale jen trochu a bylo to v krátké chvíli pryč. Wellness - bylo velmi těžké najít volno na vířivku a masáže a to pouze až druhý den pobytu a pouze večer. Mají asi prodáno více poukazů než se stačí vykrýt vzhledem k jejich aktivitám wellness i pro jiné subjekty, ale snažili se a nakonec se volná chvilka našla, ale na večeři jsme pak měli jen 0,5 hodiny a tak třeba k pátečním kachním hodům již nebylo zelí. Jsou tam 3 typy saun, všechny v provozu a perfektní. Masérka a masér - milí, příjemní, svojí práci umí dokonale - doporučuji v kryokomoře, která je mimo hotel - probíhala odstávka a tak jsme jí nemohli využít - škoda, hodně nás to mrzelo.

Vynikající (zdenek S.)

Celá dovolená proběhla naprosto perfektně. Prostředí hotelu Magnolia bylo krásné. Strava výborná každý si vybere. Personál usměvavý a ochotný.

Skvělé (Jiří V.)

Pobyt splnil naše očekávání, dobrá poloha hotelu, přiměřená strava a ubytování ceně za pobyt.

Skvělé (Josef W.)

Celkově jsem byl spokojen. Piešťanské bahno jsem si představoval, že bude naneseno na celé tělo nebo jeho velkou část.

Vynikající (Miloslava L.)

Dobrý den, pobyt odpovídal popisu, pokoje čisté a příjemně zařízené. Veškerý personál od recepční přes číšníky a pokojské byl velmi milý a vstřícný. Jídlo podávané formou bufetu bylo výborné. Procedury - to byla taková ochutnávka, ale pan primář a odborný personál byli velmi příjemní. Hotelový wellness čitý, bazén, vířivka a 3 druhy saun, masáže. Hned za hotelem Magnolia je cyklostezka a ranní běh podél Váhu je kouzelný. Nezapomenutelné byly návštěvy v lázních IRMA v Zrcadlisku a Bahnisku. Centrum Piešťan je velmi malebné. Doporučuji vyzkoušet. Miloslava L.

Skvělé (Hana V.)

Strava výborná, ubytování přiměřené, procedury na dost slabé úrovni. Obsluha v jídelně, v recepci bez připomínek, úklid také.

Skvělé (Ludmila P.)

Hotel se nám líbil, pouze vstup do bazénu by mohl mít rozšířené hodiny i dopoledne. Strava vyhovující, personál ochotný. Krásné okolí na vycházky, výlet lodí super, vláčkem skvělé.

Vynikající (Josef B.)

Popis a služby odpovídaly nabídce. Zejména bych vyzvedl stravování, čistotu, vynikající matrace umožňující zdravý spánek, ochotu personálu a možnost používat hoteleový počítač pro připojení na internet. Malým stínem je větší ruch v ranních hodinách, který je dán polohou hotelu.