Parádní pobyt pro dva ve stylových penzionech dle Vašeho výběru. Snídaně, bowling, sauna, zapůjčení kol na celý pobyt, sleva do aquaparku Vrbov a platnost přes celé léto a podzim.

O ubytování

Krásná příroda nedaleko národního parku Slovenský ráj (20 km) ukrývá Resort Levočská Dolina, lyžařské a rekreační středisko se ski areálem a letním biokoupalištěm. Skvělá poloha resortu láká k náročnější turistice po roklinách Slovenského ráje, cyklovýletům, ale i nenáročným výletům po památkách a relaxu ve wellness a v přírodě.

Kousek od Levočské doliny leží Levoča (7,8 km), která je díky jedinečnému historickému jádru zařazená na seznamu UNESCO. Po pár minutách cesty autem narazíte na historickou Spišskou Novou Ves (17,7 km), kde se nachází nejvyšší kostelní věž a nejmenší (údajně i nejhezčí) zoologická zahrada na Slovensku.

Na kole můžete vyrazit ke Spišskému hradu (23,7 km), na Kráľovu hoľu (57,8 km) nebo přes sedlo Kopanec (36,4 km). A pokud se vydáte do Slovenského ráje, při své návštěvě byste rozhodně neměli vynechat Zejmarskou dolinu s vodopády –nejkrásnější a nejkratší roklinu národního parku, Suchou Belou, roklinu Veľký Sokol s vodopády a strmými skalními stěnami do výšky až 300 m nebo kaňon Prielom Hornádu.

Přes zimu pak četné výlety doplní úžasné dny strávené na sjezdovce. Lyžařské středisko Levočská Dolina (700 m) je vhodné pro zkušené i začínající lyžaře. Zahrnuje 4 sjezdovky (dětská – 270 m, závodní – 850 m, rodinná – 1 050 m, traverz – 1 130 m), které jsou pravidelně udržované a zasněžované technickým sněhem. Ve ski areálu najdete také lyžařskou školu, servis a půjčovnu lyží.

Kde budete spát?

Resort Levočská Dolina poskytuje ubytování ve 4 stylových penzionech – Romančina, Polianka, Skalka a SKI. Penziony jsou postavené v duchu typické tatranské architektury, ale nabídnou komfortní, moderně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), satelitní televizí a WiFi připojením. Některé pokoje mají i vlastní balkon.

Na čem si pochutnáte?

O vaše gurmánské zážitky se postará restaurace resortu, která nabízí pokrmy tradiční slovenské i mezinárodní kuchyně, připravované z čerstvých, kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Nenechte si ujít třeba výtečné domácí brynzové halušky.

Kde budete relaxovat?

V moderním wellness centru na vás čeká parádní krytý bazén s protiproudem a masážní lavicí (28-30 °C) a saunová zóna s finskou saunou, infrasaunou, ochlazovacím vědrem a odpočívárnou. Wellness přijde vhod zvláště v chladnějších měsících, kdy přijdete promrzlí z výletů nebo z lyžování. Svůj relaxační zážitek můžete doplnit také skvělou masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v restauraci připravený dětský koutek a vysoké jídelní židličky k zapůjčení.

Něco navíc

Zabavit se v resortu můžete také při hře bowlingu nebo rybaření v místním rybníku, k dispozici je i půjčovna kol a koloběžek.

Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina

Levočská Dolina 3227 / 50 , Levoča
Slovenská republika

+421 911 789 636

info@levocskadolina.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
32 km
Sjezdovka
0,7 km
Běžkování
0,7 km