Parádní pobyt pro dva ve stylových penzionech dle Vašeho výběru. Snídaně, bowling, sauna, zapůjčení kol na celý pobyt, sleva do aquaparku Vrbov a platnost přes celé léto a podzim.

Stylové ubytování podle Vašeho výběru

V Levočské dolině, jen 6 km od Levoči, najdete krásné penziony postavené v duchu typické, tatranské architektury. Všechny penziony disponují moderně vybavenými pokoji, penziony Skalka a Romančiny mají v přízemí i vybavenou kuchyňku.

Penziony jsou obklopeny čistou přírodou, kterou můžete poznávat pěšky nebo na kole po cyklotrasách o délce víc jak 100 km. V blízkosti najdete také rybníky a nádrže vhodné k letnímu relaxu u vody, plavbě na loďkách nebo rybaření. 

Skvělá poloha penzionů láká k náročnější turistice po roklinách Slovenského ráje, při které narazíte na typické žebříky, lávky, vodopády a nádherné vyhlídky. Doporučujeme zvlášť túry:

  • Zejmarská dolina s vodopády
  • Suchá Belá
  • Veľký Sokol
  • Prielom Hornády

Oblíbená lokalita plná zajímavostí

Kousek od Levočské doliny leží Levoča, zařazená díky světoznámému Spišskému hradu a podhradí na seznamu UNESCO. Po pár minutách cesty autem narazíte na historickou Spišskou Novou Ves, kde můžete vystoupit na nejvyšší kostelní věž na Slovensku a navštívit nejmenší (a údajně i nejhezčí) ZOO.

Asi po půl hodině jízdy autem dorazíte na termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou nebo dorazíte do Popradu s populárním aquaparkem Aquacity. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina V.)

Hotel v peknom prostredí, ubytovanie pekné, moderné, čisté. Stravu sme mali polpenziu, raňajky trochu slabý výber, večera dostatočná. Všetko čo bolo uvedené v rámci kupónu sme využili.

Vynikající (Iva F.)

Pobyt byl super, čisté pokoje, příjemná obsluha, dobré jídlo, velmi pěkné prostředí.

Vynikající (Eva R.)

Byli jsme mile překvapeni, krásné nové čisté ubytování, dáváme plný počet hvězdiček.

Skvělé (Pavel B.)

Služby ve vyšším rozsahu, personál ochotný, strava dobrá, obsluha restaurace průměr, lze doporučit.

Skvělé (Miroslav S.)

Dá se říci, že úroveň pobytu odpovídala ceně po slevě. Personál ochotný. Příjemně překvapil telefonický zájem ubytovatele během nástupní cesty. Bylo vidět zájem a je příjemné vědět, že Vás na konci cesty čekají. Přesto však některé připomínky jsou a stále je co vylepšovat. Strava snídaně by mohla být pestřejší. Sprchová růžice ve sprchovém boxu a odtok vody u odpadů ve sprše a u WC byl na hraně funkčnosti (zařízení by si zasluhovalo častější opravu a výměnu). Několik poliček věšáčků a ramínek ve skříni by bylo fajn. Televize, zbytečně veliká, by si zasluhovala připevnit na stěnu a ubytovací místnost by získala lepší rozměr. Vybavení balkonu min. zahradním nábytkem a sušákem na prádlo by pozvedlo standart ubytování. O detailech se přece mluví nejvíc. Jinak lze pobyt určitě doporučit.

Vynikající (Katarína V.)

Všetko bolo úplne skvelé, zodpovedajúce popisu, služby na úrovni. Personál veľmi milý.

Vynikající (Zdeňka N.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, ubytování bylo v nádherné a klidné oblasti s příjemnými a ochotnými lidmi. Vše, jak sliboval voucher, proběhlo k naší velké spokojenosti. Doporučujeme!

Skvělé (Jana D.)

Pobyt odpovedal popisu v prezentácii, mali sme menší problém s úschovou bicyklov, pretože pre nás osobne nebola otvorená v čase ako sme potrebovali, ale všetko sa dalo vybaviť, pobyt hodnotíme kladne.

Skvělé (Jana K.)

Ubytování a čistota odpovídaly obrázkům ze Travelkingu. Trošku čistota pokulhávala v kuchyni, která byla společná. Nečekali jsme, že v kuchyni nebude lednice. Na pokoji byl jen minibar (malá lednička o 3 poličkách). Jen snídaně v ceně nás hodně zklamaly. Na výběr byl čaj nebo káva, na obojí jsme neměli nárok. Celkem jsme zde byli 7 nocí a snídaně se opakovaly po třech dnech. První den - 3 malé párečky, potom míchaná vajíčka a třetí verze byly 3 kolečka salámu, 3 plátky sýra a jeden trojhránek mazacího sýra. Každý den byl stejný chleba, žádné jiné pečivo, žádná změna. Na dojedení jsme měli malé marmelády a Ramu. V tomto "jako" luxusním zařízení byly tyto snídaně neodpovídající.

Vynikající (Lubomir C.)

Prostředí hotelu bylo krásné, nové, čisté. Řekl bych, že ve skutečnosti ještě lepší. Ano, obdržel jsme co jsme chtěli využít z nabídky na kuponu. Strava vynikající. Personál příjemný a ochotný. Skvělé ubytování, vynikající strava, areál cca 20 Km od Slovenského raja, zajímavá historická oblast, nádherná příroda, upravené cyklostezky...