Nabitý relaxační balíček pro dva v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Pobyt pro dva v hotelu Magnólia**** . Čeká Vás polopenze, wellness a neomezeně vstup do bazénu. K tomu navíc bohatý kulturní a zábavní program přímo v hotelu.

Lázeňský pobyt v srdci nejoblíbenějších slovenských lázní

Hotel Magnólia**** leží na nábřeží řeky Váh v centru Piešťan. Těšte se na ubytování ve vkusně zařízených pokojích s TV, telefonem, mini ledničkou, trezorem a fénem. Z pokojů je výhled na řeku. Restaurace s kavárnou nabízí široký výběr jídel připravených z kvalitních surovin šikovným kuchařským týmem, kávu i domácí koláčky. Před hotelem najdete hřiště na plážový volejbal.

Hotel leží v centru dění - jen 200 metrů na lázeňskou promenádu i na lázeňský ostrov. 

Relaxační centrum hotelu je zařízeno v příjemných, teplých barvách, které podpoří účinek wellness procedur. Jsou zde i 2 sauny. Navštívit můžete i kosmetické studio Beauty.


Na výlet do okolí Piešťan

Piešťany nabízejí nespočet možností trávení volného času - procházky, cykloturistika i vodní sporty. Nechybí zde ani kino, divadlo, bowling, koncerty, tenis, squash a další kulturní i sportovní vyžití. V okolí navíc najdete hned několik zajímavostí, které stojí za vidění: Čachtický hrad, jeskyně Driny, Trenčianský hrad a mnoho dalších.

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Josef B.)

Popis a služby odpovídaly nabídce. Zejména bych vyzvedl stravování, čistotu, vynikající matrace umožňující zdravý spánek, ochotu personálu a možnost používat hoteleový počítač pro připojení na internet. Malým stínem je větší ruch v ranních hodinách, který je dán polohou hotelu.

Skvělé (Luboš L.)

Ubytování určitě neodpovídalo čtyřem hvězdičkám, možná před dvaceti lety. Na pokoji bylo chladno, odlupovala se omítka, v koupelně prosakovala voda, lampičky neustále problikávaly. Wellness nás také nenadchlo, bazén 5x10m, uděláte dvě tempa a jste na druhé straně, při více lidech se nedá ani plavat, vířivka moc horká a hlučná, převléká se na chodbě kde neustále někdo chodí. Jinak strava naproti tomu naprostá spokojenost, výběr široký jak při večeři tak i při snídani, personál vcelku příjemný i ochotný. Jídlo dobré a chutné, chvála do kuchyně.

Vynikající (anna K.)

Pěkný hotel, krásně vyzdobený stejnojmennými květinami. Kouzelný výhled na řeku. Ano, vše bylo v pořádku - personál i strava byla dobrá, jen bych měla připomínku, k večeři mohl být džbán s vodou. Pěkný zážitek, zahájení sezony v lázních. To bylo super. Příští rok si to s přáteli zopakujem.

Skvělé (Milan P.)

Prostředí hotelu super. Recepční - všechny super ochotné a vstřícné. Strava - málo ovoce při snídani - pouze jablka, na požádání donesli jeden den pár hrušek a druhý den pár broskví, třetí den víno, ale jen trochu a bylo to v krátké chvíli pryč. Wellness - bylo velmi těžké najít volno na vířivku a masáže a to pouze až druhý den pobytu a pouze večer. Mají asi prodáno více poukazů než se stačí vykrýt vzhledem k jejich aktivitám wellness i pro jiné subjekty, ale snažili se a nakonec se volná chvilka našla, ale na večeři jsme pak měli jen 0,5 hodiny a tak třeba k pátečním kachním hodům již nebylo zelí. Jsou tam 3 typy saun, všechny v provozu a perfektní. Masérka a masér - milí, příjemní, svojí práci umí dokonale - doporučuji v kryokomoře, která je mimo hotel - probíhala odstávka a tak jsme jí nemohli využít - škoda, hodně nás to mrzelo.

Vynikající (Miloslava L.)

Dobrý den, pobyt odpovídal popisu, pokoje čisté a příjemně zařízené. Veškerý personál od recepční přes číšníky a pokojské byl velmi milý a vstřícný. Jídlo podávané formou bufetu bylo výborné. Procedury - to byla taková ochutnávka, ale pan primář a odborný personál byli velmi příjemní. Hotelový wellness čitý, bazén, vířivka a 3 druhy saun, masáže. Hned za hotelem Magnolia je cyklostezka a ranní běh podél Váhu je kouzelný. Nezapomenutelné byly návštěvy v lázních IRMA v Zrcadlisku a Bahnisku. Centrum Piešťan je velmi malebné. Doporučuji vyzkoušet. Miloslava L.

Vynikající (Helena D.)

Velmi kvalitní služby hotelu, výborné umístění v centru. Prima hotelový bazén, výborně vařili. Výlet na Slňavu byl moc prima.

Vynikající (Milan D.)

Ubytování velmi pěkné. Služby na dobré úrovni. Strava a wellness dobré. Personál v hotelu velmi milý.

Vynikající (Lenka N.)

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i jídlem. Wellness centrum bylo podle nás kapacitou nedostatečné pro tak velký hotel. Parkování by podle nás mělo být v ceně pobytu. Jinak vše super.

Vynikající (Monika K.)

Krásný hotel, pokoj, okolí, perfektní jídlo, recepční v hotelu ne vždy usměvavé, ale ochotné pomoct a poradit.

Skvělé (Evžen S.)

Hlavní nedostatek hotelu je, že poskytuje pokoje s vanou u které není ani zástěna, aby se mohl člověk bez vytopení koupelny osprchovat. Pro starší lidi je problém nejen se do vany dostat, ale i vylézt. I přes urgence nedošlo k opravě telefonu v pokoji, takže komunikace mezi pokoji pouze zajít a zaklepat. Jinak jsou pokoje pěkné a uklizení je denně dle požadavku. Wellness neodpovídá 4 hvězdičkovému hotelu. Provozní doba od 14:00?! Vířivka pouze ta která je v rámci poukazu a i když u ní je cedulka max. 15 min., tak nelze těch 30 min. (v rámci poukazu) rozdělit. Přitom teplotu vody 38,5 °C vydržet 30 min. je pro starší lidi nemyslitelné! Schody do vířivky by stolářský učeň uklepal lepší! Starší paní z nich dokonce spadla. Ostatní služby dle poukazu byly splněny v pořádku. Nejlepší je strava, která je velice pestrá a nepřetržitě doplňována.