Popis ubytování

Objekt byl zkolaudován v roce 2009 jako rodinný dům s jednou bytovou jednotkou o velikosti 2+kk a příslušenstvím. Je ideální pro 1 rodinu, tzn. 2 dospělý + max. 3 děti, případně dva páry. Dospělým v počtu 5 osob objekt nepronajímáme, i když se tam vejdou (zjišťování výjimky je ztráta času).

S ubytováním pejska problém nemáme, ale povolujeme jen vybrané rasy, rozhodně ne postelové..... a za poplatek. Vždy je to potřeba řešit předem v rámci poptávky pobytu.

Je celodřevěný, opláštěný palubovými obklady vnějšími a vnitřními s tepelnou izolací. Okna jsou dřevěná atypická, systém Euro, dveře jsou dřevěné masivní s obložkovými zárubněmi, podlaha v přízemí je s dlažbou, v podkroví plovoucí. Topení je lokální elektrickými přímotopy, kombinované v přízemí s podlahovým elekro rozvodem, v koupelně je teplovodní řebřík s elektro spirálou, vše je možné nastavovat pomocí termostatů, TUV je z elektrického bojleru. V koupelně je sprchový kout, WC a umyvadlo se skříňkou.

Rodinný domek je obdélníkového půdorysu a jeho základní rozměry jsou 9x5,5 m. Hlavní vstup do objektu je ze SV strany do menší chodby se schodištěm do podkroví, kde jsou dvě ložnice, jedna menší o rozměrech 3,5x2,3m se dvěma postelemi umístěných při stěnách do písmene L. Druhá větší ložnice s manželskou postelí je o rozměru 3,5x4,7m, má vstup na terasu s výhledem na západ, a to do údolí Fojtky, na Spálený a Lysý vrch Albrechtického hřbetu s větrnými elektrárnami a zříceninou mlýnu. V přízemí je obytná místnost s krbovými kamny, kuchyňským a jídelním koutem. V domě je možné bezdrátové WiFi připojení k Internetu (poskytuje Vodafone 60GB/ měsíc/ tzn. cca 15 GB/1 týden/ je v ceně, navýšení dle sazebníku, akt. 50,- Kč/5 GB). Kuchyň je vybavena elektrickou troubou, sklokeramickou deskou se dvěma plotnami, myčkou, lednicí, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Je zde kompletní základní kuchyňské nádobí. Z kuchyně je vstup do koupelny a technické místnosti pod schodištěm. Z obývacího pokoje, který má rozdílnou výšku podlahy oproti kuchyni, je vstup do přístavby se šatnou, která je umístěna pod terasou v podkroví, přes kterou je možné vyjít na zahradu.

Na zahradě je nově postaven (2015) saunadomek s infrasaunou a odpočívárnou, krytá pergola a zázemí pro děti s trampolínou, hrazdou, klouzačkou a domečkem.

1.NP (přízemí) - zádveří se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, jídelna, chodba, šatna.

V podkroví jsou dvě ložnice, jedna menší o rozměrech 3,5x2,3m se dvěma postelemi umístěných při stěnách do písmene L. Druhá větší ložnice s manželskou postelí je o rozměru 3,5x4,7m, má vstup na terasu s výhledem na západ, a to do údolí Fojtky, na Spálený a Lysý vrch Albrechtického hřbetu s větrnými elektrárnami a zříceninou mlýnu.

V objektu je 1 koupelna, vytápěná dlažba + teplovodní řebřík s elekro spirálou, vše je možné nastavovat pomocí termostatů, TUV je z elektrického bojleru. V koupelně je sprchový kout, WC a umyvadlo se skříňkou.

Topení je lokální elektrickými přímotopy, kombinované v přízemí s podlahovým elekro rozvodem, v koupelně je teplovodní řebřík s elekro spirálou, vše je možné nastavovat pomocí termostatů, TUV je z elektrického bojleru.

Popis okolí

Trampolína, hrazda, skluzavka, vše na zahradě.

Saunování v infrasauně v samostatném domku 42,5 m (za poplatek dle zasebníku).

Po předchozí domluvě možno zapůjčit kola, lyže i sněžnice (2 x pro dospělé a 2 x pro děti).

Aquapark a zábavné centrum s lunaparkem Babylon 10 km (tobogány, vířivky, masáže, podvodní hudba a světla, mokrý bar, pára, sauna, posilovna, solárium, laser game), přehrada Fojtka 2 km, 18ti jamkové golfové hřiště 700 m.

Singltrek - Nové Město pod Smrkem - ojedinělý zážitek.

Nejbližší lyžařské středisko Bedřichov a Ještěd 18 km (půjčovny lyží, lyžařské školy, noční lyžování, umělé zasněžování).

Krásná turistika a cykloturistika v oblasti Jizerských hor (Špičák, skalní hrad, Lysé skály, Frýdlantské cimbuří, Lázně Libverda, vodní nádrž Bedřichov a Josefův Důl, Grabštejn, Lemberk, lanovka na Ještěd, přehrada Souš a Černá Nisa.

Dále nádherná in - line stezka 3,7 km dlouhá a je pouhé 2 km od chaty.

Možnosti koupání: vodní nádrž Fojtka, Lesní koupaliště Liberec, přehrada Bedřichov, koupaliště Dolina, plavecký bazén Liberec, přehrada Harcov, aquapark Centrum Babylon - Liberec, rybník Ferdinandov, Vesecký rybník - Tajch, Heřmanické vodní nádrže, koupaliště Hejnice, přehrada Mšeno, koupaliště Raspenava, přírodní koupaliště Josefův Důl, koupaliště Lučany nad Nisou.

Blízká lyžařská střediska: Bedřichov u Doliny, Bedřichov, Bedřichov - U Vodárny, Severák, Lucifer - Josefův Důl, Hejnice - Ferdinandov, Vesec.

Turistické cíle v okolí: Přehrada Josefův Důl.

Doplňující informace

Letní sezóna: červen - září.
Výhodné nabídky pro jeden pár (2 lidi/ mimo sezónu).
Minimální délka ubytování 2 noci.

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend pouze individuálně na dohodu.
Cena za pronájem celého objektu je 1690,- Kč vč. DPH za 1 den (bez elektřiny).
Délku pobytu je možno stanovit individuálně, minimálně však 2 dny.
K ceně pobytu účtujeme elektřinu, poplatek za užívání sauny (0,- Kč/ vlastní ručníky, 100,-Kč/1 saunování, individuálně) a obecní poplatek (25,-Kč/1 osoba/1 den). Další příplatky jsou s použitím briket, které jsou k dispozici do krbových kamen (dle platného ceníku) a za psa (500,-Kč/pobyt).
Kauce - 3000,- Kč (ze které se odečítá elektřina, příp. úklid, saunování, poškození, ztráty aj.).

CHATA Golf

CHATA Golf

Vláčilova 31,
Mníšek, Česká republika

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
TV
Satelit
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Myčka nádobí
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Trampolína
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Gril

Okolí objektu

Objekt je na samotě
Udržovaná zahrada (okrasná)
Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Kola k dispozici, půjčovna kol
Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Jízdárna
Tenis
Golf
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Převodem na účet

Tipy na výlet

Lyžování v Jizerských horách
Lyžování v Jizerských horách
Vodní nádrž Fojtka
Vodní nádrž Fojtka
Zoo Liberec
Zoo Liberec