Hotel Fortuna *** v oblíbené lokalitě Miskolc Tapolca stojí jen 400 metrů od stylových jeskynních lázní, ve kterých si užijete celé hodiny dokonalé relaxace. Neomezeně můžete využívat hotelové wellness s vířivkou a saunami, čekají vás také relaxační procedury, snídaně formou bufetu. Po odpočinku vyrazte na výlety do malebného okolí Miskolce.

O ubytování

Hotel Fortuna *** se nachází v klidné části lázeňského města Miskolc, v příjemné lokalitě pro rodiny i na dovolenou v páru. Pouhých pár minut chůze od hotelu leží unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca (400 m), které jsou perlou tohoto lázeňského města.

Po náležitém odpočinku v lázních můžete navštívit zoologickou zahradu (13 km), kde se můžete seznámit s exotickými zvířaty i domácími druhy, nebo malebnou zahradu Népkert (6 km) založenou v roce 1870. V zimě si potom nenechte ujít místní vánoční trhy, které jsou označované za jedny z nejkrásnějších v Maďarsku.

Nedaleké Bukové hory jsou protkány turistickými trasami, a tak je možné jejich krásy objevovat při výletech pěšky i na kole. Pokořte třeba vrchol Bálvány (36 km, 956 m n. m.), vydejte se do hlubin krápníkových jeskyní Szent István (18,8 km), Anna (17,9 km) a Istállós-kő (36,5 km) nebo se nechte uchvátit krásou vodopádu Fátyol (37,3 km). Lesní železnicí se potom můžete vydat na zajímavou jízdu krajinou, třeba až do městečka Lillafüred (14,8 km) s krásným jezerem a zábavním parkem.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Standard disponuje klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou. Některé pokoje umožňují také přistýlku.

Dvoulůžkový pokoj Superior je moderněji vybavený, najdete v něm taktéž televizi, klimatizaci, WiFi připojení, trezor či minibar. Má i vlastní koupelnu. Tento typ pokoje existuje ve dvou variantech - jako dvoulůžkový pokoj pro max. 2 osoby, nebo s možností jedné přistýlky pro až 3 lidi.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace s příjemnou zahrádkou nabízí hostům pokrmy z čerstvých lokálních surovin, které jsou upraveny šetrným způsobem. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu s pestrým výběrem pokrmů. Po předchozí domluvě hotel rád vyhoví i hostům s různými dietními omezeními.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v hotelovém wellness, kde najdete vířivku, infra a finskou saunu, zážitkové sprchy i odpočinkovou zónu. Součástí wellness je také sluneční terasa s přístupem do zahrady. Zpříjemnit den si můžete některou z nabízených masáží. K dispozici je také solárium.

Neváhejte navštívit také jedinečné jeskynní lázně Miskolctapolca. Ty za sebou mají již několik set let historie a v současné, moderní podobě vám nabídnou 2 termální bazény v podzemí, římský bazén v jeskyni, bazén pod hvězdnou oblohou, 1 vnitřní a 3 venkovní dětské bazény, venkovní zážitkový a plavecký bazén.

Fortuna Hotel ***

Fortuna Hotel ***

Csabai út 2 , Miskolctapolca
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,1 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca

Jeskynní lázně MiskolctapolcaTip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí približně 5 700 HUF podle sezóny.

Více informací
Lillafüred
Lillafüred
Město Miskolc
Město Miskolc
Termální lázně Bogács
Termální lázně Bogács