Fortuna Hotel ***

Fortuna Hotel ***

Csabai út 2, Miskolctapolca
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,1 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Hotel Fortuna *** se nachází v klidné části lázeňského města Miskolc, v příjemné lokalitě pro rodiny i na dovolenou v páru. Pouhých pár minut chůze od hotelu leží unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca (400 m), které jsou perlou tohoto lázeňského města.

Po náležitém odpočinku v lázních můžete navštívit zoologickou zahradu (13 km), kde se můžete seznámit s exotickými zvířaty i domácími druhy, nebo malebnou zahradu Népkert (6 km) založenou v roce 1870. V zimě si potom nenechte ujít místní vánoční trhy, které jsou označované za jedny z nejkrásnějších v Maďarsku.

Nedaleké Bukové hory jsou protkány turistickými trasami, a tak je možné jejich krásy objevovat při výletech pěšky i na kole. Pokořte třeba vrchol Bálvány (36 km, 956 m n. m.), vydejte se do hlubin krápníkových jeskyní Szent István (18,8 km), Anna (17,9 km) a Istállós-kő (36,5 km) nebo se nechte uchvátit krásou vodopádu Fátyol (37,3 km). Lesní železnicí se potom můžete vydat na zajímavou jízdu krajinou, třeba až do městečka Lillafüred (14,8 km) s krásným jezerem a zábavním parkem.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj Standard disponuje klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou. Některé pokoje umožňují také přistýlku.

Dvoulůžkový pokoj Superior je moderněji vybavený, najdete v něm taktéž televizi, klimatizaci, WiFi připojení, trezor či minibar. Má i vlastní koupelnu. Tento typ pokoje existuje ve dvou variantech - jako dvoulůžkový pokoj pro max. 2 osoby, nebo s možností jedné přistýlky pro až 3 lidi.

Rodinný pokoj se skládá ze 2 místností - větší ložnice a menšího pokoje, vhodného hlavně pro děti. Nechybí vlastní koupelna a některé z pokojů mají také balkon. Samozřejmostí je vybavení ve formě klimatizace, televize, minibaru a trezoru. Celkově je rodinný pokoj vhodný až pro 5 osob.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace s příjemnou zahrádkou nabízí hostům pokrmy z čerstvých lokálních surovin, které jsou upraveny šetrným způsobem. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu s pestrým výběrem pokrmů. Po předchozí domluvě hotel rád vyhoví i hostům s různými dietními omezeními.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v hotelovém wellness, kde najdete vířivku, infra a finskou saunu, zážitkové sprchy i odpočinkovou zónu. Součástí wellness je také sluneční terasa s přístupem do zahrady. Zpříjemnit den si můžete některou z nabízených masáží. K dispozici je také solárium.

Neváhejte navštívit také jedinečné jeskynní lázně Miskolctapolca. Ty za sebou mají již několik set let historie a v současné, moderní podobě vám nabídnou 2 termální bazény v podzemí, římský bazén v jeskyni, bazén pod hvězdnou oblohou, 1 vnitřní a 3 venkovní dětské bazény, venkovní zážitkový a plavecký bazén.