Miskolc je město vyhlášené unikátními jeskynními lázněmi. V jejich blízkosti leží elegantní Hotel Aurora ****, kde prožijete krásnou dovolenou díky neomezenému vstupu do moderního wellness, chutné polopenzi i slevě na masáže.

O ubytování

Hotel Aurora **** leží pouhých 800 metrů od populárních jeskynních lázní v Miskolctapolce. Na výlet se vydejte na hrad Diósgyőr (12 km), do národního parku Bukové hory (16 km) či do oblasti Lillafüred s vodopádem a přírodními jeskyněmi (20 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 47 elegantních pokojů. Ty jsou vybaveny kabelovou televizí s plochou obrazovkou, WiFi připojením, klimatizací, telefonem, trezorem a koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každý den si pochutnáte v restauraci, kde vaří maďarskou i mezinárodní kuchyni. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu.

Kde budete relaxovat?

Služby hotelového wellness se soustředí na obnovení a udržení duchovní i fyzické svěžesti hostů. Ponořte se i vy do bublinek ve vířivce a protáhněte si svaly při plavání v bazénu. Neomezený vstup máte také do finské sauny, infra a solné kabiny.

Cestujete s dětmi?

V hotelu k dispozici dětský koutek, kde si děti mohou hrát, soutěžit v deskových hrách, zpívat si nebo třeba vymalovávat obrázky.

Něco navíc

Dospělí jistě ocení možnost zahrát si fotbálek, ping pong, badminton, anebo lenošit v hamace.

Hotel Aurora ****

Fagyöngy Utca 2-4 , Miskolctapolca
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Venku zdarma, v podzemní garáži 2 000 HUF/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Město Miskolc
Lillafüred