Už jste navštívili unikátní jeskynní lázně v Maďarsku? Pokud ne, měli byste to rychle napravit. Vydejte se do městečka Miskolc, ubytujte se v Diósgyőri Várkert Panzió a užijte si chutnou polopenzi i celodenní vstup do lázní. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

Ověřeno Travelkingem

“V Miskolci jsme s rodinou nikdy nebyli, ale příjemně nás překvapilo, když jsme zjistili, kolik skvělých věcí se tu dá dělat! V penzionu nás srdečně přivítali a dostali jsme pohodlný pokoj s krásným výhledem na hrad Diósgyőr. Díky polopenzi jsme ochutnali několik znamenitých jídel. Užili jsme si koupání v jeskynních lázních, navštívili jsme Pohádkovou zahradu, hráli si v pizzerii, běhali po Náměstí hrdinů, potkali různá zvířátka a dali si oběd s výhledem na Lillafüredu. Celkově vzato to byl prostě báječný víkend!”

Judy Bérczes - Influencer
Osobně ověřeno: Května 2022

O ubytování

Penzion Diósgyőri Várkert leží v malebné části lázeňského města Miskolc. Jen pár kroků od ubytování se nachází okouzlující hrad Diósgyőr s jedinečným turnajovým nádvořím (aktuálně v rekonstrukci). Penzion je ideálním výchozím bodem pro výlety do pohoří Bükk. Za vidění rozhodně stojí nádherné jezero Hámori (7 km), kolem kterého vede příjemná promenáda. Hlavní dominantou Miskolce jsou zcela unikátní jeskynní lázně Miskolctapolca (9 km). V centru města (7 km) můžete navštívit zahradu Népkert (10 km) obklopenou klasicistními domy. Najdete zde také zoologickou zahradu (5 km). Miskolc se nachází nedaleko vyhlášené vinařské oblasti Tokaj (50 km), a tak vynikající místní víno ochutnáte skoro na každém kroku. Kromě toho je Tokaj součástí Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí, WiFi připojením, telefonem, lednicí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V útulné restauraci s terasou si pochutnáte na vynikající polopenzi. Snídaně mají podle obsazenosti bufetovou, nebo servírovanou formu. Večer se podávají dvouchodové večeře.

Kde budete relaxovat?

Prohřát tělo si můžete ve finské sauně.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraveno venkovní hřiště.

Diósgyőri Várkert Panzió és Étterem

Diósgyőri Várkert Panzió és Étterem

Tapolcarét 2/a , Miskolc
Maďarsko

0036-46/532-247

info@diosgyorivarkert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7 km
Vzdálenost od lázní
9 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
9 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca

Jeskynní lázně MiskolctapolcaTip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí približně 5 700 HUF podle sezóny.

Více informací
Termální lázně Ellipsum Adventure
Termální lázně Ellipsum Adventure
Pohádková zahrada (Tündérkert)
Pohádková zahrada (Tündérkert)
Lillafüred
Lillafüred