Odpočiňte si v populárním maďarském Györu, a rovnou ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Capitulum. V nabídce jsou varianty se snídaní nebo polopenzí a neomezeným vstupem do wellness.

O ubytování

Hotel Capitulum ****, který v roce 2015 prošel kompletní rekonstrukcí, najdete v pěší zóně historického centra Győru. Jeho okolí je klidné a tiché, ale zároveň se odsud hravě dostanete k nejzajímavějším místům lázeňského města jako například k biskupskému zámku Győr (100 m), bazilice (100 m), léčivým, termálním a zážitkovým lázním Győr-Ráb (400 m) či győrské radnici (600 m).

Kde budete spát?

44 stylových, dvoulůžkových pokojů v barokním stylu se může chlubit klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, minibarem a soukromou koupelnou se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na bohatou snídani přímo v hotelu, večeře vás pak čekají v neméně luxusním hotelu Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** (800 m).

Kde budete relaxovat?

Wellness centrum v hotelu Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** je otevřené každý den od 9:00 do 21:00 hodin (pátek - neděle už od 8:00 hodin). Uchvátí vás vyhřívanými bazény s celkovou vodní plochou 120 m², vířivkou, dětskými bazény nebo saunovým světem (každý den 15:00 - 21:00 hodin, pátek - neděle už od 10:00 hodin) s parní lázní a tepidáriem.

Hotel Capitulum ****

Király u. 3/b , Győr
Maďarsko

+36-96/512-350

info@capitulum.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 2 700 HUF/noc v hotelové garáži

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
1,5 km

Tipy na výlet

Město Györ Tip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Westy Hajó
Xantus János ZOO