• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/pobyt

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness pobyt v centru Györu

Hotel Capitulum **** , který v roce 2015 prošel kompletní rekonstrukcí, najdete v pěší zóně historického centra Györu, takže jeho okolí je klidné a tiché, ale zároveň se odsud hravě dostanete k nejzajímavějším místům lázeňského města.

Stylové dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, minibar a TV/SAT. Těšte se na bohatou snídani přímo v hotelu, večeře vás čekají buď v hotelu Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** (800 m) nebo v John Bull Pub (180 m).

Zbrusu nové wellness

Wellness centrum v hotelu Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** je otevřené každý den od 9:00 do 21:00 hodin (pátek - neděle už od 8:00 hodin). Uchvátí vás vyhřívanými bazény s celkovou vodní plochou 120 m², vířivkou, dětskými bazény nebo saunovým světem (každý den 15:00 - 21:00 hodin, pátek - neděle už od 10:00 hodin) s parní lázní a tepidáriem.


Jak se dostat k hotelu: Po příjezdu do Györu zabočte vlevo na ulici Mihály Munkácsy, na kruhovém objezdu sjeďte na prvním výjezdu (směrem na ulici Zechmeister). Před mostem zabočte doprava na náměstí Bésci Kapu. Projeďte bránou (u brány je dispečer - stačí nahlásit, že jste hosty Hotelu Capitulum) a jste na ulici Király, na jejímž začátku stojí po levé straně váš cílový hotel.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav Rychlý R.)

Wellness studená voda, nešla sauna, nešla pára, jídlo celkem dobré, ale jídelna nebyla 150 m od hotelu, ale min. 600m. Jinak dobré.

Vynikající (Andrej K.)

Hotel super, bez výhrad. Personál milý, ochotný... Trošku viac sme čakali od wellness v druhom hoteli. Bolo trosku zanedbané. Pri menšej investícií by bolo fajn.

Vynikající (Věnceslava ?.)

Prostředí hotelu je super ve středu historického centra. Strava byla v jiném hotelu, ale výborná.