Budapešť, místo kde se historie mísí s lázeňskou tradicí a vynikající gastronomií. Dopřejte si pobyt v Hotelu Császár *** v centru města se snídaní a vstupem do termálních lázní Veli Bej s léčivou horkou vodou.

O ubytování

Hotel Császár *** leží v srdci Budapešti na břehu řeky Dunaj. Nejznámější památky maďarské metropole budete mít snadno na dosah. Vydejte se procházkou na Budínský hrad, k Rybářské baště či k ikonické budově parlamentu (3 km). Pokud toužíte po odpočinku, termální lázně Veli Bej se nachází přímo vedle hotelu. Spousta zajímavých míst a oblíbená běžecká trasa se nachází na Margaretině ostrově (1 km). Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník ke 100. výročí sjednocení Budapešti z roku 1973. Do čtvrti kolem Budínského hradu a k malebným břehům Dunaje se vyprate za památkami UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji, který je vybaven televizí, klimatizací, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelové restauraci pochutnáte na bohaté snídani ve formě bufetu.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Kde budete relaxovat?

Odpočinete si u dvou vyhřívaných hotelových bazénů.

Hotel Császár ***

Frankel Leó u. 35., Budapešť
Maďarsko

+(36) 13 362 640

info@csaszarhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě s hotelem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
2,8 km
Zastávka
20 m
Aquapark
2,8 km