Ubytování v hotelu kousek od centra Budapešti

Kde v Budapešti strávit parádní dovolenou nedaleko centra, lázní a krásných památek? Přece v hotelu Császár ***, který leží hned u známého Markétina mostu, sídla parlamentu a Rybářské bašty.

Hotel byl postaven již roku 1850 a býval klášterem, takže přímo dýchá historií. Ubytováni budete v příjemných a moderně zařízených pokojích s klimatizací, TV a WiFi.


Zákazníci Travelkingu oceňují velmi příjemný a milý personál hotelu.


Těšte se na bohaté snídaně přímo v hotelu a ochutnejte také místní speciality či lahodné maďarské víno v nedalekých restauracích.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Michaela S.)

Z našej strany spokojnosť. Izba, kúpeľňa čisté. Personál super. Raňajky chutné a bolo z čoho vybrať. Ak sa však niekto rozhodne, že sa potrebuje poriadne vyspať, tak tento hotel nie je dobrá voľba. Izby sú hneď vedľa elektrický. Za cenu, ktorú sme zaplatili sme dostali všetko čo sme očakávali.

Skvělé (Jana O.)

Bývalý klášter je na hotel báječně zadaptován. Jen ty "technické budovy" u bazénu ho poněkud deklasují. Personál milý a vstřícný, jídla opravdu dost a výběr též. Ač v bazénu probíhají tréninky, vždy je ponecháno místo i pro hotelové hosty (dvě plavecké dráhy, které svou šíří odpovídají dvojnásobku drah v českých bazénech). Jana

Vynikající (Anton B.)

Moc se nám tu líbilo. Bazén byl super, snídaně taky. Všem doporučuji.