Užijte si pobyt v lázeňském městě Eger v Hotelu Unicornus ***, kde vás čeká plná penze či polopenze, neomezené wellness s vířivkou, párou a saunou i masáž pro dva. Potěší vás dobrá dostupnost do několika lázní v okolí.

Eger Tip na výlet

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.

Wellness pobyt v centru lázeňského Egeru

Hotel Unicornis *** najdete přímo v historickém centru města, jen kousek od Egerského hradu a dalších památek.

Hotel nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a minibarem. K dispozici jsou vám dvoulůžkové pokoje Standard, za příplatek je možné i ubytování v rodinných pokojích.

Součástí hotelu je restaurace, kde si pochutnáte na snídaních, obědech i večeřích formou bufetu. K posezení je pak ideální kavárna či bar.

V hotelu nechybí ani wellness centrum s velkou vířivkou s tryskami pro perfektní relaxaci, finskou saunou a parní lázní. Dopřát si zde můžete také masáže, například švédskou, čokoládovou nebo kleopatřinu. Pro sportovce je k dispozici fitness centrum.

Turecké lázně v Egeru nebo solný kopec

Do tureckých lázní v Egeru to máte z hotelu jen asi 500 metrů, vydejte se tedy za koupáním v termální léčivé vodě s příjemnou teplotou kolem 37 °C. Za výlet stojí také unikátní lázně Egerszálok, kde se během koupání budete kochat pohledem na solný kopec.

Asi 14 km od Egeru leží lázně Demjén, užijete si tu kromě termálních bazénů i tobogány a relaxační prvky.

Hotel Unicornis ***

Hibay Károly utca 2., Eger
Maďarsko

+36 36 790 842

info@hotelunicornis.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
4 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Jágerský hrad

Výstavba egerského hradu začala již ve 13. století, během husitských válek byl dále opevňován. V současné době jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Maďarska, kromě toulek po masivních hradbách můžete prozkoumat také rozsáhlý podzemní pevnostní systém nebo si prohlédnout obrazy italských či holandských mistrů.

Lázně Eger

Lázně Eger byly založeny v roce 1932 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, dětský) - nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén. Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění a deformací pohybového ústrojí.

Minaret Eger

Nejlepší výhled na celé historické město Eger je z vrcholku místního minaretu. Čtyřicetimetrový minaret byl postaven v roce 1596 a dodnes jde o jednu z nejnavštěvovanějších památek severního Maďarska. Otevřený veřejnosti je od začátku dubna do konce října každý den od 10:00 hodin do 17:00 až 18:00 hodin, vstupné je 300 HUF (cca 26 Kč) na osobu.