Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miskolci

Hotel Öreg Miskolcz **** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco a nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích.

Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Jako jediné místo na světě vám právě Miskolc může nabídnout unikátní termální lázně, kde na jednom místě najdete léčivé prameny a jezero ukryté v jeskyni. Lázně se nachází 9 km (15 minut cesty autem) od hotelu.

Areál lázní najdete asi 6 km za městem a je otevřený celoročně. Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy působí hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění. Celodenní vstup do jeskynních lázní 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

Dodatečné info

 • Až dvě děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 20 €/noc na přistýlce s polopenzí.

 • Děti do 17,9 let 25 €/noc na přistýlce s polopenzí.

 • Místní poplatek 450 HUF (cca 1,50 €)/osoba/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Mária F.)

ubytovanie bez problémov, hotel pekný, strava vyhovovala jaskynné kúpele veľmi pekné

Vynikající (Lída J.)

Byli jsme velice spokojeni. Recepční hotelu byli velmi milí a ochotní,informace k pobytu měli pro nás připraveny v češtině i ve slovenštině i jídelní lístek byl připraven ve slovenštině - bylo to velmi milé. Hotel hezky zařízen. Služby úklidu pokojů též velmi dobré. Termální lázně byly též velmi pěkné a zajímavé. Celkově hodnotím pobyt a služby na 1*.

Vynikající (Petra Z.)

Pobyt odpovídal s popisem prezentace, město je velice pěkné,lázně Topolka doporučujeme, jen na tolik lidí by mohlo být v Topolce více odpočinkových ploch (ale v létě je to zřejmě jiné, venkovní prostora jsou velké a upravené), lepší sprchy .... je cítit, že lázně mají každodenní nápor lidí a mají již něco za sebou .... ale prostředí jeskyní krásné. Služba v hotelu byla super,domluvíte se pokud znáte trošičku anglicky nebo německy, vždy se snaží personál porozumět a vyhovět přání zákazníka.

Tipy na výlet

Miskolc

Miskolc

Pokud jste na dovolené v Miskolci, kromě vyhlášených jeskynních lázní můžete navštívit také místní hrad, ZOO, okolní jeskyně, zajít si do jednoho ze zdejších muzeí, vyzkoušet bobovou dráhu či adventure park. Ačkoli je Miskolc čtvrté největší maďarské město, v okolí najdete krásnou přírodu, která stojí za prozkoumání.

ZOO Miskolc

ZOO Miskolc

V Miskolci naleznete nejstarší maďarskou ZOO, které její skvělou atmosféru dodává prostředí Národního parku Bükk. V ZOO naleznete evropská i exotická zvířata, její návštěvu si užije celá rodina. Otevřeno je od 9:00 hodin do 19:00 hodin (přes zimu pouze do 17:00 hodin), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 250 Kč).

Eger

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.