Stylové ubytování plné luxusu v historickém Miskolci

Hotel Öreg Miskolcz **** leží v centru města, avšak v klidné, historické uličce. Hotel je zařízen ve stylu art deco a nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích.

Ve wellness zóně můžete neomezeně relaxovat v infra, parní a finské sauně, ochlazovacím bazénu či v hydromasážní sprše.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Jako jediné místo na světě vám právě Miskolc může nabídnout unikátní termální lázně, kde na jednom místě najdete léčivé prameny a jezero ukryté v jeskyni. Lázně se nachází 9 km (15 minut cesty autem) od hotelu.

Areál lázní najdete asi 6 km za městem a je otevřený celoročně. Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy působí hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění. Celodenní vstup do jeskynních lázní 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotel@oregmiskolcz.hu, +(36) 46 550 550). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Až dvě děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 20 €/noc na přistýlce s polopenzí.

 • Děti do 17,9 let 25 €/noc na přistýlce s polopenzí.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 450 HUF (cca 1,50 €)/osoba/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana K.)

Termály Miskolc úžasné,předčilo naše očekávání.Určitě příští rok zavítáme opět.Proto bychom byli rádi,kdy by se opět objevily v nabídce.Ale by nám vyhovoval červen,kdy děti ještě chodí do škol,aby jich tam tolik nebylo. Ubytování v hotelu Oreg taky dobré,jen škoda,že s personálem se nedalo domluvit,třeba ani rusky.Naše generace totiž anglicky neumí.Můj věk 46 let.

Vynikající (Maroš V.)

S pobytom sme boli nad mieru spokojný môžem odporučiť každému. Personál bol veľmi profesionálny a hlavne nápomocný a ústretový.

Skvělé (Júlia)

Boli sme spokojní so službami hotela Oreg, ubytovanie aj strava boli v poriadku, personál bol veľmi ochotný.V priebehu pobytu sme navštívili jaskynné kúpele v Miskolc-Tapolca, navigácia nás zaviedla ku hotelu Kitty, pred ktorým je veľké parkovisko. Pracovník na parkovisku nás však poslal zaparkovať o ulicu ďalej - na ulicu Varhégy. Po návrate s kúpeľov sme mali rozbité sklo na aute a chýbala i GPS navigácia, ktorá bola skrytá pod sedadlom. Chcela by som preto upozorniť záujemcov o tento pobyt, aby si dávali pozor na poľsky hovoriaceho strážcu parkoviska pred hotelom Kitty a v žiadnom prípade neparkovali na ulici Varhégy - začína sa tam cigánska osada. Až neskôr nám došlo, že nás poslal preč z parkoviska, pretože videl že máme navigáciu, boli sme dvomi autami a vykradnuté bolo práve to, v ktorom bola navigácia. Celý pobyt nám pokazilo 5 hodinové čakanie na policajtov, asistenčnú službu, telefonáty na ambasádu v Budapešti, do poisťovne... Treba si uvedomiť, že v Maďarsku sa po anglicky dohovoríte len veľmi ťažko, takže v každom prípade sa treba obrátiť na ambasádu. Kvôli týmto nepríjemnostiam sa do Maďarska už určite nevrátime.

Tipy na výlet

Miskolc

Miskolc

Pokud jste na dovolené v Miskolci, kromě vyhlášených jeskynních lázní můžete navštívit také místní hrad, ZOO, okolní jeskyně, zajít si do jednoho ze zdejších muzeí, vyzkoušet bobovou dráhu či adventure park. Ačkoli je Miskolc čtvrté největší maďarské město, v okolí najdete krásnou přírodu, která stojí za prozkoumání.

ZOO Miskolc

ZOO Miskolc

V Miskolci naleznete nejstarší maďarskou ZOO, které její skvělou atmosféru dodává prostředí Národního parku Bükk. V ZOO naleznete evropská i exotická zvířata, její návštěvu si užije celá rodina. Otevřeno je od 9:00 hodin do 19:00 hodin (přes zimu pouze do 17:00 hodin), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 250 Kč).

Eger

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.