Recenze a hodnocení: Wellness Penzion Zlobice ***+ (Severní Morava)

3,9/5
(Celkem 32 hodnocení)Dobré
Zlobice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2021
Na kuponu bylo uvedeno wellness dvě hodiny se širokou nabídkou. Ve skutečnosti jsme obdrželi pouze hodinu ve whirpoolu, kde chybělo cca 20 cm vody (horní trysky byly v této výšce nad hladinou), sauna, infrasauna, bylinková komora ani Kneippův chodník nebyly v provozu. U snídaně nebylo možno si uvařit z důvodu poruchy obou kávovarů kávu ani čaj - majitel vyřešil až třetí ráno. Nabízený džus z automatu byla obarvená voda bez chuti. Večeřeli jsme pouze jednou, kvalita jídla neodpovídala našim představám. Pokoj byl upravený a čistý, ale ve společných prostorách už úklid pokulhával. Navíc klient musí na snídani projít labyrintem schodišť přes kdysi fungující kulturní sál, dnes se všude, kam oko dohlédne, nachází hromady vypraných lůžkovin a ručníků - tedy jakýsi provizorní sklad prádla, což by dle mého názoru mělo být před zraky hostů rovněž skryto. Kdysi zajisté krásný penzion, dnes bohužel potřebuje renovaci a především údržbu.
5/5  
(Danuše K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2020
Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme všechny inzerované služby. Personál nám plně vycházel vstříc.
3/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2020
Pokoje útulné, čisté.Wellnes vypadal pěkně, ale vyzkoušeli jsme jen vířivku, s Kneipovým chodníčkem na nás nějak zapomněli. Strava (večeře) hrozné. Přístup personálu absolutně neprofesionální . Chápu, že v dnešní složité době ,, koronavirové" je těžké udržet penzion v provozu a možná před rokem vše fungovalo jak má, ale v tuto chvíli bych penzion Zlobice nedoporučila.Blízká Kroměříž ale byla krásná a Květná zahrada nádherná.
5/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2019
Obdrželi jsme vše, jídlo bylo dobré, krásné ubytování v apartmánu.Jedinou nevýhodou bylo, že nás bylo na pobytu málo, takže nebyla ochutnávka vína, ale dostali jsme litr vína k večeři.
5/5  
(Stanislava M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2019
Ubytování, wellness a strava vše bylo v pořádku. Pokoje čisté, jídlo bylo velice dobré a bylo ho hodně. Personál ochotný a velmi příjemný. Je to ale v malé vesničce takže bez auta nebo jiného prostředku není kam jet. My jsme ale byli velmi spokojeni. Doporučuji.
5/5  
(VLADKA H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2019
Pokoje velké, prostředí pěkné, strava fajn, vše co jsme měli zaplaceno bylo.
5/5  
( Daša M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2019
Celkový pobyt vše skvělé, ochotný a milý personál. Děkujeme.
3/5  
(Miloslava B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 6. 2019
Chyběla nám zelenina a ovoce.
5/5  
(Eliška L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2019
Velmi spokojeni. Personál, ubytování, jídlo, vše v pořádku.
4/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2019
Byly jsme spokojené, obdržely jsme vše co jsme měly na kuponu. Personál byl příjemný a ochotný. Hlavně bych chtěla poděkovat paní Pavle, která byla mimořádně vstřícná. Děkuji za hezký pobyt.
3/5  
(Vendula K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2019
Vydaly jsme se na dámskou jízdu na jednu noc. Kdybychom nebyly tak skvělá parta a nepovzbudily se vínem při ochutnávce, tak bych si i stěžovala. Jídlu a personálu se nedá nic vytknout. Ovšem ubytování bylo hodně podprůměrné. Ubytovány jsme byly na bývalé poště, kde se plíseň snoubila s vůní odpadu. Toaleta a sprcha předpotopní a ostatní nebudu komentovat. Každopádně jsem vše přešly smíchem, dobrou náladou a výborným vínem. Chválím ochutnávku vína s panem Zdeňkem Butulou :-)
5/5  
(Pavlína M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2019
S hotelem jsme byli moc spokojeni, vše bylo tak jak se psalo. Personál byl moc příjemný vše bylo čisté a vždy krásně nachystané. Moc děkujeme za příjemnou dovolenou.
3/5  
(Blanka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2019
Recepční i paní majitelka byly milé, rezervace přes mail i tel naprosto skvělá. Degustace byla příjemná, pán nás degustací provedl vtipnýma historkama, byl milý a příjemný, za mne to bylo určitě velké plus k pobytu. Rovnou jsme si obj. i nějaké ty vínka. Večeře nás milé překvapila, chuťově dobré, polévka, hl jídlo a dezert, bylo všeho dostatek, na snídani raut, klasika. Vytkla bych koupelnu, kde kapala voda skrz strop na zem, na mnoha místech byl prach, i ve wellnessu, bohužel, kde bylo docela dost chladno, voda ve vířivce byla pro nás moc studená, ve vířivce chyběly kryty trysek, takže byly ostré hrany, což je nebezpečné, tak jsme využili jen sauny. Wellness byl krásný, jen by to chtělo doladit pár věcí jak na penziónu, tak i ve wellnessu ;-)
3/5  
(Eduard K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2018
Vázne údržba ubytovacího zařízení - světlo na pokoji bez stínítka, nejde na TV nastavit zvuk, nejde otevřít odtok vany atd. Neprofesionalita personálu je nahrazena ochotou a úslužností.Wellness nový a krásný, není plně funkční kneipův chodník (nehřeje teplá zóna). Výhodou je blízkost Kroměříže.
5/5  
(zminarikova@seznam.cz Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2018
Ubytování v pohodě, co napsali, splnili. Byli jsme spokojeni.
5/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2018
Velká spokojenost, paní vedoucí ochotná, milá. Strava výborná, degustace v přátelském prostředí. Vřele doporučujeme.
4/5  
(Emílie F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2018
S pobytem i ubytováním v penzionu jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo v nabídce a vše co jsme očekávali. Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Jídlo dobré a v dostačujícím množství i výběru snídaně. Známým bychom pobyt doporučili, prostředí je klidné a příjemné. Jelikož jsme byli autem absolvovali jsme mnoho výletů do okolí a navštívili krásná místa a města, což by bez auta nebylo možné, ale to si musí každý uvědomit než odjede.
5/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2018
Krásné klidně prostředí, ochotný personál, z kupónu jsme využili vše a bylo to moc super. Určitě se zde ještě vrátíme.
5/5  
(Vladimír K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2018
Prostředí penzionu moc pěkné. Nabídka na kuponu byla splněna (jak byla uvedena) do puntíku. Wellness super. Strava dobrá. Personál vstřícný. Tipy na výlet: Nedaleká Kroměříž nabízí "Květnou zahradu, Arcibiskupský zámek se zahradami". Blízko je zámek Chropyně.
4/5  
(Iva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2018
Prostředi okolo penziónu velmi pěkné. Pokoj byl pěkný. Personál příjemný a ochotný. V rámci kupónu jsme využili wellness, zábal i bowling. Vše v pořádku. Vzhledem blízkosti Kroměříže doporučujeme navštěvu zámku, květné i podzámecké zahrady.
5/5  
(Petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2018
Hezké prostředí, příjemná obsluha vstřícnost.
4/5  
(milan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2018
Hotel a pobyt byl v pořádku, personál také. Příjemné prostředí.
5/5  
(Zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2018
Prostředí hotelu hezké a pobyt odpovídal popisu. Služby dobré, až na nějaké malé nedostatky při výdeji sobotní snídaně. Jedna paní je na všechno kolem snídaní opravdu málo. S wellness spokojenost.
4/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2018
Tak popravdě. Byly jsme čtyři na sportovním výletě. Nejvíc nás překvapilo na začátku, že jsme nedostaly slíbené ubytování 2 dvoulůžkové pokoje, ale apartmán - stará pošta, který byl po rekonstrukci, ale ještě nedodělané. Sice vše bylo čisté, ale chtělo to dodělat ještě i mírně zednické práce. Navíc chyběly jakékoliv skříně či skříňky. Byla tam jen spousta postelí. Na druhou stranu musíme moc pochválit paní provozní, která tam dělala všechno, byla moc ochotná, výborně vařila, vše bylo připraveno včas, tu jsme tedy opravdu obdivovaly. I wellness fajn dle popisu, jen to ubytování. To jsme opravdu nedostaly to, co jsme si koupily.
3/5  
(Eliška S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2018
Hotel nebyl špatný, služby v hotelu byly dobré, velmi příjemná obsluha hotelu a hlavně paní správcová. Jídlo bylo chutné, wellness dle nabídky. S hotelem jsme byli spokojení. Za to pan majitel je velice arogantní, nedá se s ním rozumně jednat, svou arogancí zkazil zbytek pobytu.
3/5  
(Šárka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2018
Prostředí hotelu hezké. Neobdrželi jsme vše - neproběhla ochutnávka vín. Strava - nedalo se jíst (řízek ohřátý v mikrovlnce a bez chuti, nedovařená rýže, používání umělých dochucovadel). Wellness - na podlaze špína, ochlazovací bazén plný písku a mastných skvrn, chyběly ručníky, nefunkční vířivka, zábal a finská sauna OK.Bowling nefungoval správně - časté poruchy při hře, nesprávné počítaní. Personál hotelu příjemný a snaživý.Budoucím zákazníkům bychom doporučili v případě využívání wellness jiný penzion.
2/5  
(Iveta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2018
Okolí penzionu docela pěkné, při příjezdu jsme dostali místo dvoulůžkového pokoje neútulný takřka byt 3+1 (chybějící žárovky, okolo oken neuvěřitelně táhlo...). O wellness nemůže být ani řeč. Voda ve vířivce měla 26 st., bylo mi řečeno obsluhou, že s tím nic neudělá, protože to má tak majitel nastavené. Manžel využil jen finskou saunu. Prostředí rádo by pěkné, ale zároveň nedodělané a zanedbané. Zábal jsem měla absolvovat současně s jinou paní, která byla zrovna na masáži, To už bylo na mě moc a odmítla jsem ho, manžel posléze také. Hodinový bowling se smrskl na 40 minut, protože jedna dráha ze dvou se pokazila a objednaných hráčů bylo hodně. Strava byla chutná a dostatečná, té nebylo co vytknout. Jediný pěkný zážitek byla degustace vín, pan someliér byl velmi příjemný.Paní provozní je milá a snaživá paní, ale zřejmě je na všechno sama a to se pak nedá zvládnout.
2/5  
(Silvie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2018
Prostředí hotelu průměrné až podprůměrné, wellness pouze sauna, vířivka studená, zábal průměr. Strava první večeře dobrá, druhý den průměr. Personál až na jednu zaměstnankyni podprůměrný. Tipy na výlet? Jedině Kroměříž.
4/5  
(Kateřina Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2018
Prostředí penzionu bylo hezké, občas trošku zastaralé. My jsme vychytali jeden se starších pokojů, matrace byla hrozně měkká a nedalo se na ní spát. To je však jediné co bychom vytkli. Se službami jsme byli naprosto spokojení. Personál hotelu perfektní, ti by měli dostat metál. V Kroměříži navštivte zrcadlové bludiště.
3/5  
(Jiřina Famerova F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2018
Pokulhávala dost tepla kuchyně. Personál byl vstřícný. V den odjezdu netekla tepla voda.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet