• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oblíbený penzion u známého města

Wellness penzion Zlobice ***+ najdete jen 6 km od historického města Kroměříž. Ubytováni budete v pokojích se samostatným sociálním zařízením a možností přistýlky.

Součástí budovy je restaurace pro veřejnost s domácí kuchyní, kde si každý den můžete vybrat obědové menu. K dispozici je i salónek, kde se podávají snídaně a večeře.

Wellness hýčkání i bowling

Ubytováním a stravováním nabídka služeb zdaleka nekončí. Penzion má vlastní wellness centrum s vířivkou, finskou, bylinkovou a infra saunou a relax zónou. Můžete si tu dopřát i masáže a zábaly nebo léčebnou proceduru Kneippův chodník. Dále vás čekají dvě bowlingové dráhy s UV osvětlením, kde skvěle zakončíte den plný výletů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavlína M.)

S hotelem jsme byli moc spokojeni, vše bylo tak jak se psalo. Personál byl moc příjemný vše bylo čisté a vždy krásně nachystané. Moc děkujeme za příjemnou dovolenou.

Dobré (Eduard K.)

Vázne údržba ubytovacího zařízení - světlo na pokoji bez stínítka, nejde na TV nastavit zvuk, nejde otevřít odtok vany atd. Neprofesionalita personálu je nahrazena ochotou a úslužností. Wellness nový a krásný, není plně funkční kneipův chodník (nehřeje teplá zóna). Výhodou je blízkost Kroměříže.

Vynikající (Zdeňka M.)

Ubytování v pohodě, co napsali, splnili. Byli jsme spokojeni.