Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár, které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní. Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkónem.


Thermal Hotel Superior *** jsme osobně ověřili a nejvíce nás nadchlo privátní wellness, široká nabídka masáží a ochotný personál. Do lázní je to skutečně jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu.


Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny. K večeři je na výběr vždy alespoň jedno jídlo s masem a jeden vegetariánský pokrm.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana K.) ( - Česko)

V hotelu bylo čisto, personál milý a vstřícný. Jídlo bylo chutné, snad jen malá připomínka. Večeře se objednává výběrem ze 3 menu A,B.C do 12,00 hodin. Po našem objednání po snídani kolem 9,00 ráno se nám ve středu stalo, že došlo ke změně menu a v průběhu dopoledne, kdy už jsme byli samozřejmě mimo hotel v lázních a neměli už možnost, protože jsme přišli až na večeři, menu opravit. Manžel nemusí rýži, a tak skončil na veget. menu C.

Skvělé (Renata H.) ( - Česko)

S hotelem jsme již po několikáté velice spokojeni, bohužel tentokrát se zhoršilo stravování. Jeden den přesolená polévka a rýže se nedala jíst (úprava na bylinkách nám nechutnala).

Vynikající (Jaroslav H.) ( - Česko)

Prostředí hotelu je příjemné, personál ochotný, strava velmi dobrá. Wellness jsme tentokrát nevyužili, neboť jsme celé dny trávili v lázních.