• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár, které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní. Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkónem.


Thermal Hotel Superior *** jsme osobně ověřili a nejvíce nás nadchlo privátní wellness, široká nabídka masáží a ochotný personál. Do lázní je to skutečně jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu. Více se dočtete na našem blogu ZDE.


Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny. K večeři je na výběr vždy alespoň jedno jídlo s masem a jeden vegetariánský pokrm.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Antonin S.)

Hotel výborný. Strava i wellness spokojenost.

Skvělé (Jaroslav H.)

Prostředí hotelu je pěkné, poskytnuté služby jsou odpovídající. Wellness je třeba rezervovat předem, je bez obsluhy, takže tam může navzdory rezervaci přijít i jiný host hotelu, což není příjemné. Bylo by vhodné napříště zajistit vydávání klíčů, aby se zamezilo nechtěným návštěvám nic netušících hostů hotelu ...

Skvělé (Eva S.)

S pobytem jsem byla spokojena po všech stránkách, pouze ve wellness nefungovala sauna.