• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Relaxační pobyt na Slovensku

V Termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Pohodlné dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, ledničku, TV/SAT a WiFi. U každého pokoje je také balkon, na kterém si můžete posedět.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající domácí dezerty a vína.

Lázeňský komplex plný odpočinku

Termály Malé Bielice jsou místem relaxu a zdraví. Jejich základním kamenem je minerální termální voda o teplotě 27 - 38 °C. Koupat se můžete v den příjezdu už od 9:00 hodin, v den odjezdu pak až do 21:00 hodin (pokoj je však nutné opustit do 10:00 hodin).

Kromě wellness, kde si odpočinete v hydromasážním, klidovém i venkovním bazénu, si můžete dopřát také mnoho procedur, masáží (klasická a rekondiční masáž, medová masáž, čínská tlaková masáž, baňkování atd.) a polehávání v odpočinkových zónách. Na místě naleznete i fitness zónu.


NOVINKA: Od letní sezóny se těšte na nové venkovní bazény a také na in-line dráhu. Takže si nezapomeňte přibalit kolečkové brusle.


Za příplatek lze navštívit také saunový svět s finskou a infra saunou, které zvyšují imunitu a fungují tak jako preventivní opatření proti různým chorobám. Otevírací hodiny wellness jsou každý den od 9:00 do 21:00 hodin, areál je otevřen celoročně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dita K.)

Vše bylo super. Personál byl velice milý, bazény nádherné.

Vynikající (Zdeněk L.)

Super, super vše!

Skvělé (Pavlína L.)

Hotel je v rekonstrukci, kompenzováno vstupem do sauny zdarma.