Užijte si letní dovolenou v penzionu Selská Chalupa, který najdete v CHKO uprostřed šumavské přírody. Historie Selské Chalupy sahá již do 19. století, později byla ze statku přestavěna na útulný penzion.

Ubytovaní budete v jednom z deseti příjemně zařízených pokojů s masivním nábytkem a vlastním sociálním zařízením. Pokoje mají možnost přistýlky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan V.)

Celkově se nám líbilo prostředí penzionu, vše odpovídalo popisu a nabídce poskytnutých služeb. V penzionu byl velmi milý a vstřícný personál, v okolí hotelu je velmi mnoho zajímavých míst, výběr záleží na každém.

Vynikající (Hana H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, splnil naše očekávání. Majitelé velice příjemní a ochotní lidé, strava formou polopenze výborná. Trochu jsem měla obavy, že si nelze vybrat z více druhů jídel k večeři, ale úplně bez problémů, jídlo bylo vynikající :) Prostředí penzionu moc hezké, stejně tak i okolí. Pobyt v Selské chalupě vřele doporučuji a určitě bych se tam ještě moc ráda podívala. Jediné minus bylo, že jsme museli zase odjet :) Možná vlastně jediný detail, značení cesty k penzionu by mohlo být lepší :)

Vynikající (Valerija A.)

V penzionu jsme byli 7 dní a musíme říct, že jsme byli velmi spokojeni. Personál byl velmi milý a vstřícný, večere i snídaně výborné. Čisto, úklid častý. Do okolí se dá odtud dobře dojet. Zvířectvo kolem penzionu taky potěšilo :-)