Recenze a hodnocení: Relax park Modrá stodola **** (Praha)

4,3/5
(Celkem 67 hodnocení)Skvělé
Horoměřice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2020
Se službami hotelu jsme byli maximálně spokojeni. Se vším vyšli vstříc. Personál byl příjemný a ochotný. Vybavení hotelu super. Jídlo výborné.
2/5  
(Martin B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2020
Prostředí hotelu super - vše odpovídalo popisu. Strava ano výborná jen malé porce. Personál hotelu dvě recepční ano výborné. Jen pan který byl v sobotu k večeru strašný, bohužel situace která nastala nevěděl, jak má vyřešit. Manažer hotelu příšerný. Služba ohledně wellnessu. Byl nám zrušen čtvrť hodiny před začátkem kvůli chybě někoho z hotelu. Odjeli jsme a bylo nám vráceno směšných 1000 korun. Nedoporučil bych nikomu jet tam na víkend.
4/5  
(katerina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2020
Pobyt odpovídal popisu, wellness byl na rychlo, na bowling jsme se ani nedostali. Dlouhá čekací doba na jídlo. Paní recepční nejlepší. Chtělo by to lepší postele na pokojích.
5/5  
(Jan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2020
Díky paní recepční vše proběhlo k naší spokojenosti. Velmi dobře se o nás postarala a zařídila vše.
5/5  
(Jonas Kubek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2020
Čistý hotel a velmi ochotný personál, děkujeme a doporučujeme.
5/5  
(Zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2020
VŠE V NAPROSTÉM POŘÁDKU SPOKOJENOST
2/5  
(Andrea Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 1. 2020
Strava a wellness byly v pořádku, ale vše ostatní hrůza. Recepční se mi zdál jako by ani nevěděl, že je v práci, nic nevěděl. (Tady si zaškrtněte jídlo, tady mi to podepište, tady karta a nazdar pane). Nezajímal se o nic. Ve wellness nám ukázal jen dvě možnosti na vířivce, něco jako možnost objednání občerstvení, nějaké další nabídky. Hlavně mě s ničím neotravujte. Příchod do pokoje: okopané a špinavé zdi, lampy u postele nesvítí, postel na tři části (asi abych se nenudil než přijede přítelkyně, sestav si sám). Soused měl bohužel to samé, ale nebyl zručný a celou noc nám čelo jeho postele při sebemenším pohybu mlátilo přímo u hlav do zdi, no romantika jak má být. Závěsy nešly ani celé zatáhnout, měli jsme rohové okno. Televize? Lépe by udělali, kdyby žádnou neměli. Pokoj hned u výtahu, takže jsme mohli vědět, jak je patro obsazené, kolik lidí chodí pěšky a kolik používá výtah. Nejlepší hosté jsou s kufry s kolečky o půl sedmé ráno, no prostě masakr. Už nikdy vice. Kuchyně ušla.
5/5  
(Zbyněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2019
Prostředí hotelu bylo super, personál ochotný, strava výborná. Měli jsme vše, co jsme potřebovali.
5/5  
(Eva Horká H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Milý a ochotný personál v hotelové recepci i restauraci, po telefonické a e-mailové domluvě nakonec vyřešeno vše k naší spokojenosti.
5/5  
(Marcela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2019
Ubytování skvělé, přistýlka sice nebyla připravena, ale vše bylo ihned napraveno. Snídaně skvělá, večeře velice dobrá. Dostupnost do města byla dobrá, výlet na Okoř skvělý.
5/5  
(Marta Medvecová M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2019
Prostredie hotela bolo veľmi pekné, zodpovedal popisu. So službami sme bola taktiež veľmi spokojní, personál bol ústretoví, splnil nám každé prianie.
3/5  
(Dana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2019
Prostředí hotelu bylo průměrné, pobyt neodpovídal popisu a navíc jsme museli doplácet pobyt za děti, které měly mít pobyt zdarma! Když jsme dorazili v hotelu na pokoj, byl nejen velice malý, ale byly v něm pouze 2 postele pro 5 lidi, na požádání nám ale naštěstí obstarali 2 přistýlky. Slabší snídaně a skoro žádný výběr z menu. Wellness byl plný, takže jsme měli i pobyt bez něj, jelikož se na masáže a vířivku objednává tel.předem, což nám nikdo neřekl. Jediné, co bylo v pořádku v rámci kuponu, byla karta na vstupy do zoo Praha. Jediné pozitivum z naší strany je ochotný a příjemný personál.
2/5  
(Jirina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2019
Večeře pro dva byla mezi normálními hosty, kde byl hluk z bowlingu. Jídlo dobré ale malá porce. Recepční byla mimo. Nedala žádné instrukce a ve 22h už na recepci nikdo nebyl. Měli jsme problém s odemykací kartou na pokoj. Kdybychom neodchytili číšníka, který končil, museli bychom zavolat hasiče, nebo policii, aby nám otevřeli, jinak by jsme museli spát jako bezdomovci. A snídaně byla jedna katastrofa. První den na nás nic nezbylo. To jsme ještě tolerovali. Ale druhý den nebyl ani chleba. Rusky mluvící paní na nás byla velmi drzá a nechala nás čekat nejméně 15 minut. Ani hrnky na kafe nebyly. Takže velké zklamání. Už bychom tam nikdy nejeli. Vůbec se nedivím že toho využili zloději, není tam nic a nikdo, kdo by to zabezpečil a ohlídal. Určitě nedoporučují.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Hrabětínová,velice nás mrzí Vaše zkušenost s pobytem u nás. Pokusím se vyjádřit k jednotlivým bodům Vašich stížností:Večeře: Večeře u nás probíhá v prostoru restaurace a troufám si říci, že ať byste seděli kdekoliv, hluk z bowlingu poctíte na všech místech stejně. Bohužel, s tímto toho moc nenaděláme :-/Recepce hotelu je otevřena pouze 7-22 hodin. Máme uvedeno na webových stránkách i na dveřích hotelu. Každopádně mimo tuto otevírací dobu by měl ležet na recepčním pultě ve stojanu informační leták s telefonními čísly pro tyto případy. (bohužel zpětně nemohu ověřit, zda tam byl, či nikoliv, nicméně telefonní číslo je napsáno i na vstupních dveřích).Co se týče snídaní, v tom Vám bohužel musíme dát za pravdu, pokud je na hotelu ubytována větší asijská skupina, nedaří se nám tak rychle bufetové stoly doplňovat. Pracujeme na nápravě a odděleném systému vydávání snídaní pro tyto skupiny a ostatní hosty, aby bylo vždy všeho dostatek. Nicméně paní, která má snídaně na starosti by se k Vám samozřejmě měla chovat lépe než uvádíte.Uvádíte, že se nedivíte krádeži, která se u nás nedávno stala. Vzhledem k tomu, že jste reportáž pravděpodobně tedy viděla ve zprávách, určitě jste si musela všimnout, že nebylo jak tomu zabránit...Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste při pobytu zažili.Hezký denS pozdravemOndřej Kotal, recepce
4/5  
(Michal N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2019
Byli jsme spokojení se vším. Včetně hotelové restaurace. Privátní wellness byl moc fajn.
4/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2019
Byli jsme spokojeni.
5/5  
(Ilona Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2018
Vše bylo perfektní nemáme žádnou výtku!
3/5  
(Robert N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2018
Zavítali jsme do Hotelu Modrá stodola opakovaně, prostředí známe a odpovídá popisu. Hotel je pěkný, wellness a ubytování na úrovni. Tentokrát jsme ale zklamáni ze služeb, proto hodnotím celkově jako průměrné. Internetové připojení na pokoji velmi slabé a pomalé. Menší výběr na snídani, než jsme byli zvyklí. Pokud něco došlo, docela dlouho trvalo doplnění.Zdlouhavá obsluha v restauraci večer a bowling po celou dobu pobytu mimo provoz. Asi jsme narazili na přechodně horší období.
4/5  
(Miroslava Luptáková L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2018
Pobyt dostala jako dárek dcera s manželem, který je cizinec a byli velmi spokojeni.
4/5  
(Eva T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 5. 2018
Vše bylo super až na cizince v hotelu dělali neskutečný hluk. Masáž a vířivka byly super.
3/5  
(Roxana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2017
Prostředí hotelu bylo velice hezké, velké parkoviště, pěkné dětské hřiště, zahradní restaurace. Pokoj však hodnotím jako průměr, určitě nebyl 4-hvězdičkový! Snídaně bohatá, romantická večeře - vůbec nebyla romantická - jídlo horší průměr, zákusek - fuj! Privátní wellness se nekonal, protože sauna a vířivka byly zrovna v rekonstrukci, na což nás nikdo předem neupozornil. Po požadované kompenzaci jsme získali alespoň vstupenky do ZOO. Komu vadí hluk letadel, raději si vyberte jiný hotel. Nám se pozorování letadel z krátké vzdálenosti velice líbilo. Slečny v recepci byly úplně k ničemu, ať jsme se zeptali na cokoliv, nevěděly nic.
5/5  
(Ivana A. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2017
Boli sme tu už tretí x a určite nie naposledy. Všetko super.
Reakce hotelu
Děkujeme a budeme se na Vás těšit počtvrté :-)Ms
5/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 3. 2017
Spokojenost na 100 procent vše bylo jak bylo napsáno, jídlo, personál, hotel, úklid, wellness a prostě vše na jedničku. Je pravda že nad hlavou lítají letadla ale není to tak strašné. Byli jsme i na koních a taky velká vstřícnost a ochota. Prostě od nás za jedna s hvězdičkou
4/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2016
Velice pěkné ubytování a příjemná recepční.
Reakce hotelu
Děkujeme za pochvalu.
5/5  
(Peter Halama H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2016
Čistý, moderný hotel v tichom prostredí, dobre dostupný aj verejnou dopravou. Okolie upravené a zariadené aj s ihriskom pre deti. Strava dobrá s vynikajúcou ponukou špeciálnych steakov. Využili sme kolky a petang a samozrejme voľný vstup do ZOO. Personál ústretový a ochotný. Odporúčam.
4/5  
(Michaela B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2016
Hotel Modra Stodola splnal nase ocakavania, bol trosku mimo centra, takze sme museli vyuzivat bus a metro, ale inak vsetko v poriadku, strava velmi kvalitna a za rozumne ceny. Personal bol prijemny a ustretovy.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi
4/5  
(Jiří Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2016
Příjemné prostředí hotelu, včetně personálu.
4/5  
(Milan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2016
Vše bylo v pořádku, splnilo to naše očekávání.
5/5  
(Andrea S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2016
Vše pěkné, poměr cena výkon vyhovující.
Reakce hotelu
Děkujeme!
4/5  
(Jozef K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2016
Hotel pekny, cisty, prijemne prostredie aj personal.
5/5  
(Lucie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2016
Moc pěkné prostředí a příjemný personál.
5/5  
(Lenka Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2016
Super hotel, příjemný personál i ve vypjatých situacích při plně zaplněném hotelu o velikonočních svátcích, jídlo na úrovni, služby bezchybné.
5/5  
(Miriam N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2016
Byli jsme velmi spokojeni, hotel i personál byl velmi příjemný.
5/5  
(Monika L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2016
Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni, děti byly ze ZOO nadšené.
5/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2016
Vše v naprostém pořádku.
4/5  
(Vladimíra D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2015
Popis odpovídal popisu v prezentaci. Byli jsme spokojeni, akorát jednu nevýhodu to má, že je to dál od Prahy.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Do Prahy je to sice o něco dále, na druhou stranu u kousek od nás je hrad Okoř, tvrz Budeč, chráněné uzemí Divoká Šárka a Tiché údolí, které určitě stojí za prozkoumání.Modrá stodola
4/5  
(Jaroslava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2015
S hotelem jsme byli spokojeni až na hlučná letadla:-) Bohužel v době našeho ubytování nefungoval výtah, tak to bylo nepříjemné, ale nedalo se nic dělat. Prostředí moc pěkné, jídlo chutné, vše čisté... Určitě bych doporučila kamarádům.
Reakce hotelu
Dobrý den,děkujeme za hodnocení, omlouváme se za nefungující výtah. S letadly bohužel nic neuděláme ale pohled na přilétající boeing 747, jednou týdně také stojí za to vidět :-)
5/5  
(Jaroslav L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2015
Ubytovanie a servis na veľmi dobrej úrovni
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi!
3/5  
(Gabriela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2015
hotel odpovídal popisu, jídlo a pokoj v pořádku, jen dětské hřiště téměř žádné + lanový park žádný , dobré je také zdůraznit, že hotel není moc vhodný pro ubytování ,, v klidu" , jelikož je v blízkosti letiště a nad hotelem přistávají či vzlétají letadla, nám to nevadilo, někomu, kdo vyhledává klid,by zřejmě vadilo.
Reakce hotelu
Dobrý den, mrzí nás že jste byli nespokojeni s rozsahem naší nabídky pro nejmenší, zatím další rozšíření kromě stávajících dvou houpaček, skluzavky, houpací motorky, prolézací sítě a lanového parku s prvky na cvičení s možností zahrát si Petanque nebo Croquet neplánujeme dále rozšiřovat.
4/5  
(Romana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2015
S pobytem jsme byli spokojeni. Pěkné prostředí,hezký pokoj.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi!
4/5  
(Kateřina U. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2015
Byli jsme spokojeni. Pobyt odpovídal nabídce. S ubytováním jsme byli spokojeni, pokoje pěkně zařízené, jen jsme měli hodně vrzající postel - taková drobná závadička. Vzhledem k tomu, že je kousek letiště nad hotelem létají letadla - tak tu bylo dost hlučno, ale o víkendu už tak letadla nelétali, a v noci taky ne, tak se to dalo vydržet. S jídlem spokojenost. Recepční byli příjemní a ochotní cokoli poradit a vyřešit každý problém. Obsluha v restauraci taky perfektní. Celkové spokojenost.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi, na postelích jsme zapracovali a nyní by měli být v pořádku.
4/5  
(Beáta D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2015
Dobrý den Tento poukaz sme využili s kamarátom práve tento týždeň a boli sme spokojni. Pobyt sa nám líbilo, lietadlá lietavaly pár metrov nad hlavami ale nebolo to pre nás problém. Užili sme aj ZOO, aj Prahu. Pro tí, ktorý sa rozhodujú, doporučujeme :)
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi!
4/5  
(Žaneta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2015
Hotel je situovaný v peknom prostredí, je čistý, príjemný personál, no napriek tomu bola reklama na nete trochu nadnesená, a celkový dojem sme čakali lepší. Upratovanie izieb neprebiehalo denne, dopĺňanie hygienických potrieb tiež nie.Čas sme trávili viac v teréne, tak sme to až tak veľmi neriešili.... Suma sumárum, plus-mínus , bolo tam fajn.
5/5  
(Renata D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2015
Všechno bylo v pořádku, byli jsme moc spokojeni.
Reakce hotelu
Děkujeme za recenzi a budeme se na Vás opět těšit.
4/5  
(Roman S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Hotel se prezentuje jako čtyřhvězdičkový, vybavení hotelu tomuto hodnocení odpovídá, ale jen na první pohled. Namátkově, rozvrzaná postel, sprcha která netěsnila a stříkala všude po koupelně, na jídelním lístku jen pár jídel, ale z nich polovinu jsme si stejně dát nemohli, protože chybělo tohle a tamto...přesto jsme byli s ubytováním spokojeni. Manželka s dětmi využili vstupenku do ZOO, já jsem vyřešil pracovní věci a těch pár dnů jsme si odpočinuli a přestože jsem vyjmenoval nedostatky, nebyly nijak zásadní a tento pobyt bych doporučil.
4/5  
(Denisa S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Priemerne spokojni. Nefungovalo wifi. Jedna negativna vec. Inac vsetko fajn.
Reakce hotelu
Dobrý den,omlouváme se za nefungující wi-fi, jednalo se o krátkodobý výpadek u poskytovatele.Modrá stodola
5/5  
(Michala L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Pobyt naprosto splnil naše očekávání. Vše bylo tak jak mělo být. Byli jsme opravdu spokojeni.
5/5  
(Slavka C. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Boli sme veľmi spokojní... Páčilo sa nám ubytovanie, strava bola perfektná, všetko super.
5/5  
(Roman D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Hotel na velmi slušné úrovni,personál vstřícný,jídlo ucházející.Celkově jsme si těch pár dní v Praze užili.Vřele doporučuji.
5/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Pobyt odpovídá popisu, ochotný a milý personál, velká spokojenost.
Reakce hotelu
Děkujeme za pozitivní recenzi.
4/5  
(Antonia P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2015
Boli sme celkovo spokojni. Vyborne pre rodiny s detmi.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet