O ubytování

Hotel Relax park – Modrá stodola **** se nachází v obci Horoměřice na okraji Prahy 6. Nedaleko hotelu leží hned dvě chráněné krajinné oblasti: Kozí hřbety (2 km) a Roztocký háj (4 km), ve kterých objevíte nádhernou přírodu přímo hned za hranicemi metropole. Značené turistické trasy vás zavedou na hrad Okoř (7 km) či zámek Roztoky (6 km). Nejvýznamnější pražské památky jako Pražský hrad (9 km), Karlův most či Staroměstské náměstí (10 km) jsou přitom také snadno na dosah. Za letním osvěžením vyrazte na koupaliště Divoká Šárka nebo k vodní nádrži Džbán (7 km).

Kde budete spát?

Těšte se na moderně vybavený dvoulůžkový pokoj. K vašemu pohodlí ve svém pokoji najdete satelitní televizi, WiFi připojení, lednici, telefon a vlastní koupelnu s fénem a vyhřívanou podlahou. Nechybí ani trezor na cennosti a pracovní stůl s připojením pro počítač.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace Modrá stodola vás uchvátí jedinečnou atmosférou kamenné stodoly v moderním pojetí. Její součástí je i posezení u krbu s výhledem na bowlingové dráhy. V letních měsících je v provozu terasa s grilem. V restauraci si ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se podávají vynikající servírovaná večeře formou výběru z menu. Posezení v restauraci vám zpříjemní sklenka dobrého vína či točené plzeňské pivo z vlastního chladícího boxu. V hotelovém coctail baru Alcatraz na vás čekají vaše oblíbené klasické drinky i originální signature koktejly.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je privátní wellness s vířivkou a finskou saunou pro dokonalou relaxaci v naprostém soukromí. Dopřát si můžete také profesionální masáž a kosmetické procedury.

Cestujete s dětmi?

Na děti zde čeká venkovní hřiště s trampolínou a lanovým centrem.

Něco navíc

O zábavu bude během pobytu rozhodně postaráno. Přímo v hotelu si můžete zahrát bowling a na zahradě také petanque a croquet.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena K.) ( - Česko)

Se službami hotelu jsme byli maximálně spokojeni. Se vším vyšli vstříc. Personál byl příjemný a ochotný. Vybavení hotelu super. Jídlo výborné.

Standard (Martin B.) ( - Česko)

Prostředí hotelu super - vše odpovídalo popisu. Strava ano výborná jen malé porce. Personál hotelu dvě recepční ano výborné. Jen pan který byl v sobotu k večeru strašný, bohužel situace která nastala nevěděl, jak má vyřešit. Manažer hotelu příšerný. Služba ohledně wellnessu. Byl nám zrušen čtvrť hodiny před začátkem kvůli chybě někoho z hotelu. Odjeli jsme a bylo nám vráceno směšných 1000 korun. Nedoporučil bych nikomu jet tam na víkend.

Skvělé (katerina B.) ( - Česko)

Pobyt odpovídal popisu, wellness byl na rychlo, na bowling jsme se ani nedostali. Dlouhá čekací doba na jídlo. Paní recepční nejlepší. Chtělo by to lepší postele na pokojích.