• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v krásném hotelu na okraji Prahy

Moderní Relax park Modrá Stodola **** najdete v kouzelné chráněné krajinné oblasti Kozí hřbety a Roztocký háj v Horoměřicích kousek za Prahou.

Moderní hotel poskytuje ubytování v luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s vyhřívanou podlahou, fénem, TV/SAT, kabelovým internetem i WiFi připojením, telefonem, trezorem a minibarem.

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Pokrmy se připravují z kvalitních surovin, ze kterých kuchaři umí vykouzlit opravdové lahůdky, a v jídelním lístku myslí i na ty nejmenší hosty. Nabízené menu připravuje šéfkuchař s ohledem na sezónu a vysokou kvalitu.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Jirina H.)

Večeře pro dva byla mezi normálními hosty, kde byl hluk z bowlingu. Jídlo dobré ale malá porce. Recepční byla mimo. Nedala žádné instrukce a ve 22h už na recepci nikdo nebyl. Měli jsme problém s odemykací kartou na pokoj. Kdybychom neodchytili číšníka, který končil, museli bychom zavolat hasiče, nebo policii, aby nám otevřeli, jinak by jsme museli spát jako bezdomovci. A snídaně byla jedna katastrofa. První den na nás nic nezbylo. To jsme ještě tolerovali. Ale druhý den nebyl ani chleba. Rusky mluvící paní na nás byla velmi drzá a nechala nás čekat nejméně 15 minut. Ani hrnky na kafe nebyly. Takže velké zklamání. Už bychom tam nikdy nejeli. Vůbec se nedivím že toho využili zloději, není tam nic a nikdo, kdo by to zabezpečil a ohlídal. Určitě nedoporučují.

Skvělé (Michal N.)

Byli jsme spokojení se vším. Včetně hotelové restaurace. Privátní wellness byl moc fajn.

Skvělé (Lenka J.)

Byli jsme spokojeni.