• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt ve 4* hotelu s osobitým designem

Moderní Relax park Modrá Stodola **** najdete v kouzelné chráněné krajinné oblasti Kozí hřbety a Roztocký háj v Horoměřicích kousek za Prahou. Dostanete se sem snadno z dálničního okruhu D7. Na výlet se vydejte na hrad Okoř a do údolí Zákolanského potoka (6 km).

Moderní hotel propojený s původní romantickou stodolou poskytuje ubytování v luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou s vyhřívanou podlahou, fénem, televizí, kabelovým internetem i WiFi připojením, telefonem, trezorem a lednicí.

Kromě snídaní formou bufetu a chutných večeří můžete ochutnat i nabízené menu restaurace připravené s důrazem na sezónnost i kvalitu surovin v duchu poctivé české kuchyně.

Využijte možnosti zahrát si petanque, croquet či bowling, který je přímo v hotelu. Skutečnou romantiku můžete zažít také na projížďce na koních, kterou vám pomůže zajistit personál hotelu. Děti zase nadchne lanové mini centrum, trampolína a skluzavky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (katerina B.)

Pobyt odpovídal popisu, wellness byl na rychlo, na bowling jsme se ani nedostali. Dlouhá čekací doba na jídlo. Paní recepční nejlepší. Chtělo by to lepší postele na pokojích.

Vynikající (Jan B.)

Díky paní recepční vše proběhlo k naší spokojenosti. Velmi dobře se o nás postarala a zařídila vše.

Vynikající (Jonas Kubek K.)

Čistý hotel a velmi ochotný personál, děkujeme a doporučujeme.