• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v krásném hotelu na okraji Prahy

Moderní Relax park Modrá Stodola **** najdete v kouzelné chráněné krajinné oblasti Kozí hřbety a Roztocký háj v Horoměřicích kousek za Prahou.

Moderní hotel poskytuje ubytování v luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s vyhřívanou podlahou, fénem, TV/SAT, kabelovým internetem i WiFi připojením, telefonem, trezorem a minibarem.

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Pokrmy se připravují z kvalitních surovin, ze kterých kuchaři umí vykouzlit opravdové lahůdky, a v jídelním lístku myslí i na ty nejmenší hosty. Nabízené menu připravuje šéfkuchař s ohledem na sezónu a vysokou kvalitu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marta Medvecová M.)

Prostredie hotela bolo veľmi pekné, zodpovedal popisu. So službami sme bola taktiež veľmi spokojní, personál bol ústretoví, splnil nám každé prianie.

Dobré (Dana S.)

Prostředí hotelu bylo průměrné, pobyt neodpovídal popisu a navíc jsme museli doplácet pobyt za děti, které měly mít pobyt zdarma! Když jsme dorazili v hotelu na pokoj, byl nejen velice malý, ale byly v něm pouze 2 postele pro 5 lidi, na požádání nám ale naštěstí obstarali 2 přistýlky. Slabší snídaně a skoro žádný výběr z menu. Wellness byl plný, takže jsme měli i pobyt bez něj, jelikož se na masáže a vířivku objednává tel.předem, což nám nikdo neřekl. Jediné, co bylo v pořádku v rámci kuponu, byla karta na vstupy do zoo Praha. Jediné pozitivum z naší strany je ochotný a příjemný personál.

Standard (Jirina H.)

Večeře pro dva byla mezi normálními hosty, kde byl hluk z bowlingu. Jídlo dobré ale malá porce. Recepční byla mimo. Nedala žádné instrukce a ve 22h už na recepci nikdo nebyl. Měli jsme problém s odemykací kartou na pokoj. Kdybychom neodchytili číšníka, který končil, museli bychom zavolat hasiče, nebo policii, aby nám otevřeli, jinak by jsme museli spát jako bezdomovci. A snídaně byla jedna katastrofa. První den na nás nic nezbylo. To jsme ještě tolerovali. Ale druhý den nebyl ani chleba. Rusky mluvící paní na nás byla velmi drzá a nechala nás čekat nejméně 15 minut. Ani hrnky na kafe nebyly. Takže velké zklamání. Už bychom tam nikdy nejeli. Vůbec se nedivím že toho využili zloději, není tam nic a nikdo, kdo by to zabezpečil a ohlídal. Určitě nedoporučují.