• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování v penzionu v srdci Krkonoš

Penzion Zákoutí je situován v centru Pece pod Sněžkou v samém srdci Krkonoš, naskýtá se vám tedy spousta možností sportovního a kulturního vyžití pro všechny věkové kategorie.

Ubytování nabízí penzion ve vybavených pokojích. V každém pokoji se nachází vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem a TV/SAT. Samozřejmostí je i WiFi připojení, které je k dispozici jak v pokojích, tak i v celém hotelovém areálu.

Polopenzi si vychutnáte v místní jídelně, ze které je navíc nádherný výhled na Pec pod Sněžkou. V případě, že po celodenní túře či výletu zatoužíte po relaxaci a odpočinku, určitě nepohrdnete posezením v sauně či relaxační vířivé vaně (za poplatek).

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jiří K.)

Celkem to odpovídalo ceně, wellness jsme nevyužili, musí se objednat den dopředu ať to stihnou připravit. Dostali jsme i slevové karty hosta, že na ně dostaneme slevy, i např. na lanovku na Sněžku, u pokladen to potvrdili, sleva na osobu by byla asi 130kč , bohužel karty co nám dali v hotelu nefungovaly, prý nebyly zaktivovány! Pak jsme se dozvěděli, že tak dopadlo více hostů hotelu :-( .

Skvělé (Karel P.)

Strava dobrá, ubytování čisté , v pokoji ale chladno penzion je v zákoutí ve stínu. Penzion je až na konci Pece , musí se projet okolo parkoviště a nedbat na vybírání poplatku za vjezd. Jet až na otočku vláčku a uvidíte penzion u Potoka jeďte rovně vlevo. K penz.V zákoutí není značeno. Doporučuji výlet lanovkou na Sněžku a zpět přes boudy Luční a Výrovku a do Pece přes Richterovku nebo jít z Výrovky přes Chalupu na Rozcestí a přes Hnědý vrh do Pece Druhý den jet do Jánských Lázní autobusem ( Kč 60,- )-Stezka korunami stromů a potom lanovkou na Černou Horu a přes hotel Černá Hora - Václavák-Kolínská-Pražská boda zpět do Pece. V penzionu dostanete kartu hosta na slevy ( lanovky ). Doporučuji posezení na pivku v Café-gril Promenáda proti bobové dráze Jídlo si dávat nemusíte najíte se v penzionu. důchodce KaPo

Dobré (Eva R.)

Ubytování na 2 noci na přespání vyhovující. Nejsme nároční. Strava výborná. Penzion nabízí vířivku a saunu, ale to bylo v době našeho pobytu nefunkční.